Lacrosse > Mužský lakros > Z vítězství v zahajovacím utkání nového ročníku NBLL se radovali ForFun

Z vítězství v zahajovacím utkání nového ročníku NBLL se radovali ForFun

22.2.2015

(ao) - V Jihoměstské aréně v Praze se v sobotu 21. února utkali v zahajovacím utkání letošního ročníku NBLL Pardubice s ForFunem. Souboje tradičních rivalů se v minulých ročnících vyznačovaly vyrovnaností, i když v důležitých fázích soutěže se většinou dokázali prosadit Východočeši.

Z vítězství v sobotním utkání se však zaslouženě radovali hráči ForFun, když po vyrovnané první polovině soupeře v druhé části utkání vyučili z produktivity. Před zraky reprezentačního trenéra Romana Pokorného, který sledoval zejména výkony potenciálních reprezentantů, již se pár hodin před utkáním vrátili ze společného soustředění, sice otevřel skore pardubický Vojtěch Oulehla, ale pak vzal do rukou osud zápasu Adam Kostka a ukázal, co dokáže. Přestože první polovina utkání byla vyrovnaná, ForFun si vytvořil mírný náskok a v druhé části zápasu devastaci soupeře dokončil.

Pardubickým se před utkáním pro nemoc rozpadla pravá strana útoku a s absencí leváků se nedokázali vypořádat. Hráči FF  měli od poloviny zápasu utkání pevně v rukách a Pardubice k ničemu nepustili.

Utkání nebylo jednoznačné, ale Pardubice doplatily na malou snahu o zakončení. Oba týmy mají své tahouny a zatímco na jedné straně Kostka dominoval, pardubický Skokan se do koncovky musí tlačit mnohem víc, než dnes předvedl,“ komentoval ukání R. Pokorný.

LC Pardubice vs. LC ForFun  3:11

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 346

  • 1 18% 18%
  • 2 23% 23%
  • 3 20% 20%
  • 4 20% 20%
  • 5 19% 19%