Lacrosse > Interkros > World Cup, Kids Open a World Games 2018

World Cup, Kids Open a World Games 2018

28.7.2018

V srpnu se v Praze uskuteční interkrosové Mistrovství světa mužů a žen, dětský turnaj Kids Open a následně proběhnou Světové interkrosové hry. 

Termín mistrovství je 18.–22. srpna a bude se konat v areálu pražského Hamr sportu v Braníku. Souběžně s mistrovstvím bude poprvé probíhat i dětský turnaj Kids Open, který by měl být do budoucna součástí každého mistrovství nebo Světových her. Zatím je na MS mužů přihlášeno 5 týmů a čeká se na potvrzení šestého účastníka. Na MS žen jsou přihlášeny týmy čtyři. Na Kids Open je přihlášeno šest dětských týmů. Finálové zápasy se odehrají v hale na Jižním Městě.

Termín Světových her je 22.-26. srpna na stejném místě jako MS a Kids Open. Dle počtu přihlášených je v plánu rozdělení do 8 barevných týmů, které budou proti sobě hrát ve dvou skupinách, ze kterých nakonec vyjde celkový vítěz. 

Na akci se bude také již tradičně vyhlašovat vítěz Evropského poháru. Jde o tým, který získal nejvíce bodů z jednotlivých mezinárodních turnajů pořádaných v průběhu celé sezony (říjen až červen). 

Pro účely všech akcí bylo vytvořeno promo video:

miniatura.jpg

Sponzoři akce: 

scs.jpg

mamut-tour.jpg

adastra.jpg

Loading...

Interkros

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa