Lacrosse > Mužský lakros > Wolves zvítězili v odvetném zápase proti Pardubicím

Wolves zvítězili v odvetném zápase proti Pardubicím

7.10.2021

Pardubický tým se po týdnu opět představil na radotínském hřišti. Tentokrát se však utkal s mladším z radotínských týmů – celkem Wolves, s nimž sehrál druhé utkání v sezoně. V tom prvním zvítězili tmavomodří díky dobrému závěru 13:10. 

Odveta se pak nesla ve velmi podobném duchu – góly padaly na obou stranách v téměř střídavém rytmu, takže se žádný z týmů nedostal do více než dvoubrankového vedení. To se zlomilo až na přelomu třetí a čtvrté periody, kdy se v časech 43:39 a 45:09 trefili Jan Huleš a Jiří Košťál, čímž Wolves posunuli do vedení 13:9, které se ukázalo jako klíčové. Východočeský tým sice dokázal zareagovat a snížil na rozdíl tří branek, ale domácí se v následujících minutách třikrát prosadili a zvítězili 16:10. V sezoně tak slaví po téměř měsíci druhé vítězství.  Nejproduktivnějším hráčem utkání se stal pardubický Mikolaj Śmigiel, který zaznamenal 7 kanadských bodů (3+4).

Záznam ze zápasu najdete na ligovém YouTube kanále, pozápasové rozhovory s Františkem Klímou(WOL) a Davidem Jindrou(PAR) pak na Instagramu. 

LCC Wolves vs. LC Pardubice 16:10 (4:3, 3:4, 5:2, 4:1)

 více foto v galerii zde

text a foto: Kateřina Hrubá

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa