Lacrosse > Mužský lakros > Wolves vykročili za obhajobou titulu vítězně

Wolves vykročili za obhajobou titulu vítězně

29.7.2019

V úvodním hracím víkendu letošní NFLL se v Radotíně v prvním utkání střetli domácí Wolves s Ravens Brno. Po celkem jednoznačném průběhu Wolves zvítězili 21:2, i když nastoupili ve značně oslabené sestavě, prakticky pouze s jedním obráncem. Soupeře převyšovali ve všech herních činnostech a snadno si dokráčeli pro první letošní body.  

Ve druhém sobotním utkání se hráčům Jižního Města podařilo otočit vývoj utkání s polským Development teamem a zvítězili 9:7.

V neděli se pak v prvním utkání potkaly týmy Ravens Brno a Poland Development Team. V dramatickém utkání byli nakonec úspěšnější hráči Ravens, kteří v závěru odolali tlaku soupeře a zvítězili 5:3.

V následujícím utkání se představily týmy Wolves a Jižního Města. Wolves vstoupili do utkání soustředěně a v první polovině postupně navyšovali skóre až na 7:1. Obrana domácích toho útočníkům Jižního Města mnoho nepovolila a několika dobrými zákroky se také předvedl Slavík v domácí brance.

Druhá polovina utkání již byla vyrovnanější, útočníci Wolves začali vyrábět větší počet nevynucených chyb, a tak povolil soupeřům i několik brejků, které zkušení hráči Jižního Města bez problémů proměňovali. Nakonec Wolves zvítězili 11:5 a usadili se na čele tabulky letošní NFLL.

Další turnaj se hraje 24. a 25. srpna v Brně.

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 269