Lacrosse > Mužský lakros > Wolves vybojovali první bod ve své premiérové účasti v NBLL

Wolves vybojovali první bod ve své premiérové účasti v NBLL

30.3.2011

Wolves v. Plzeň
Wolves v. Slavia

(jb) - Radotínské mladíky čekal o minulém víkendu náročný zápasový program. Již v pátek večer nastoupili proti týmu Old Dogs Plzeň a po bojovném výkonu získali svůj první bod v soutěži. Samotné utkání bylo velmi vyrovnané. Po poločasové remíze 2 : 2 se ve druhé půlce ujali Plzeňští vedení, a když už se zdálo, že si odvezou vítězství, vyrovnal pouhé čtyři vteřiny před koncem Petr Novák a poslal tak utkání do prodloužení. V něm pak byli šťastnější hosté a po úspěšné střele Michala Ronovského v čase 63:09 si odvezli dva body.

V sobotu nastoupili Wolves proti slovenskému týmu Nationals a opět si vedli poměrně dobře. V obranné činnosti se jim dařilo a pouhé čtyři obdržené branky jsou dobrou vizitkou. Velký podíl na tom měl především brankář Jakub Mareš, který pochytal 48 střel. Ofenzíva Wolves se naopak proti urostlým obráncům soupeře prosazovala jen velmi těžko a výsledkem tohoto snažení byli jen dvě branky v síti Stana Mráze.

Své druhé utkání víkendu prohráli Wolves 2 : 4.

Náročný víkendový program zakončili Radotínští v neděli ráno střetnutím se Slavií Praha, které v předchozím zápase podlehli 1 : 22. Wolves potvrdili své zlepšení i v tomto utkání a prohráli přijatelným rozdílem pěti branek 5 : 10.

Další zápas  čeká mladíky již dnes, tedy ve středu 30. 3., kdy se střetnou od 19.30 h v radotínské aréně s týmem Falcon Millionaires, a v sobotu 2. 4. zajíždějí do Králíků, kde se střetnou s předposledním týmem tabulky Highlanders.