Lacrosse > Mužský lakros > Wolves si z Brna přivážejí vítězství i první letošní porážku.

Wolves si z Brna přivážejí vítězství i první letošní porážku.

2.10.2017

V oslabené sestavě porazili Wolves v sobotu Červené Pečky, ale v neděli podlehli týmu Vienna Monarchs.

Na sobotní zápas dorazili radotínští mladíci bez hlavních opor a díky situaci na příjezdu do Brna i pozdě. Do utkání tak vstoupili nerozcvičení a k dobrému výkonu se probrali až v poslední čtvrtině, kterou vyhráli 9:1 a tím rozhodli o svém vítězství. Tři čtvrtiny zápasy hráli Wolves bez pohybu s mnoha chybami, špatnou střelbou a nedařilo se ani Slavíkovi v brance. Bylo velmi znát, že poprvé letos hráli bez zkušených hráčů, kteří ve stejnou dobu bojovali v dresech Custodes na prestižním boxlakrosovém turnaji LASNAI v Syracusách.  Před závěrečnou čtvrtinou byl stav pouze 11:10 pro Wolves a až v té poslední se mladíci začali konečně prosazovat a nastříleli krásných 9 branek.

Wolves – Červené Pečky 20:11 (4:3, 3:5, 4:2, 9:1)

Do nedělního zápasu s rakouskými Vienna Monarchs vstoupili Wolves mnohem lépe, ale znovu se nevyvarovali zbytečných individuálních chyb, po kterých snadno přicházeli o míč. Zkušenější hráči Monarchs toho dokázali využívat a po celý zápas si udržovali mírný náskok. Hra Wolves se během zápasu zlepšovala, ale tentokrát to na body nestačilo.

Nejlepšími hráči v dresu Wolves byli, Tomáš Knotek, Pavel Srch, Tomáš Jasek, Honza Polák.