Lacrosse > Mužský lakros > Wolves prohráli po boji s Pardubicemi

Wolves prohráli po boji s Pardubicemi

12.4.2014

(jb) – V dalším domácím utkání přivítali radotínští Vlci soupeře z Pardubic, který den předtím porazil doma Malešice a i do Radotína přijel s jasným cílem získat body.

A tomuto cíli vykročili pardubičtí velmi rázně, když už po 22 vteřinách skóroval Vojtěch Oulehla.

Domácí se rychle oklepali a poprvé se prosadil ve třetí minutě Tomáš Jasek po přihrávce Martina Malinovského. V deváté minutě se trefil opět Oulehla a svou druhou brankou z celkových sedmi v zápase poslal Pardubice znovu do vedení.

To navýšil hned na počátku druhé periody Skokan a zdálo se, že pardubičtí budou pohodlně kráčet za vítezstvím. Wolves však postupně zlepšovali svůj útočný projev a po brankách Sedláka a Knotka vyrovnali ve dvacáté minutě na 3:3. Skóre se i nadále vyvíjelo jako na houpačce a během tří minut si hosté vytvořili opět třígólový náskok, který těsně před přestávkou korigoval na 4:6 opět veterán Knotek

Úvod druhé půle patřil jednoznačně domácím, kteří po brankách Procházky a Bergmana opět vyrovnali na 6:6.

Rozhodující chvíle utkání přišla na konci třetí periody, kdy Pardubice rychlými góly odskočily na rozdíl čtyř branek, který si v závěrečné části v poklidu pohlídali a ještě dvěma brankami navýšili na konečných 6:12.

V utkání se plně projevila daleko menší herní zkušenost domácích, kteří se proti kvalitnímu soupeři s několika reprezentanty ve svých řadách jen velmi těžko prosazovali a v obranné činnosti často chybovali.

Důležitou součástí zápasu bylo zahájení charitativní akce „KAŽDÝ GÓL MÁ CENU“, která bude i nadále pokračovat na všech domácích zápasech Wolves a také v rámci Memoriálu Aleše Hřebeského.

Wolves vs. Pardubice 6:12 (1:2, 3:4, 2:4, 0:2)

Statistika
WOL: Knotek 2+2, Jasek Tomáš 1+1, Procházka 1+0, Sedlák 1+0, Bergman 1+0, Malinovský 0+1
PAR: Oulehla 7+0, Jeřábek 2+0, Skokan 1+1, Žák 1+1, David 1+1, Jůza 0+5