Lacrosse > Mužský lakros > Wolves se rozloučili s NBLL prohrou

Wolves se rozloučili s NBLL prohrou

15.5.2017

Páteční večer lakrosová aréna u radotínské sokolovny patřila zápasu domácích Wolves, kteří zkřížili své lakrosky s SK lacrosse Jižní Město. Pro Wolves to byl poslední zápas letošního ročníku NBLL, protože pro ně už neexistuje ani teoretická možnost postupu do play-off.

Hrstce diváků přinesla první čtvrtina vyrovnanou bitvu, o něco lépe si vedl celek hostí, po první siréně svítilo na ukazateli skóre 3:2 pro celek Jižního Města.

Druhé dějství vyšlo naopak lépe domácím, kteří dvěma vstřelenými brankami otočili skóre na 4:3. Nad stadionem se během zápasu začala stahovat černá mračna, ale kromě vzdálených blesků a hromů spadlo jen pár kapek.

Zato na hřišti se po přestávce spustil pořádný gólový příval. Hosté z Jižního Města ve třetí periodě zvýšili nasazení a zatížili konto domácích Vlků šesti brankami, na které domácí nedokázali vůbec odpovědět, a tak šli hosté do poslední části se solidním náskokem pěti gólů.

Obraz hry se v poslední čtvrtině nezměnil, celek Jižního Města i nadále pokračoval v navyšování skóre, přičemž tahouny útoku byli především veteráni Došlý s Černíkem. Mladíci z Radotína dokázali jen lehce korigovat dvěma brankami. Konečný výsledek 17:6 vypadá na první pohled jednoznačně, ale tým Wolves má potenciál a je příslibem zkvalitnění soutěže do příštích let. Jejich výkonnost roste s každým zápasem a až se jim podaří eliminovat zbytečné nevynucené chyby a zúročit nabyté zkušenosti, můžeme se těšit na vyrovnané zápasy s týmy ze středu tabulky.

vs.  6:17 (2:3, 2:0, 0:6, 2:8)