Lacrosse > Mužský lakros > Wolves na podzim body nezískali

Wolves na podzim body nezískali

4.1.2013

Wolves na podzim body nezískali
Wolves na podzim body nezískali
Wolves na podzim body nezískali

(jb) – V šesti podzimních zápasech NBLL se týmu Wolves nepodařilo získat ani jediný bod. V úvodních třech utkáních, ve kterých nastoupili postupně proti třem nejlepším týmům z loňského ročníku, se s tím popravdě ani nepočítalo.

Hned v prvním střetnutí podlehli úřadujícímu mistru LC Custodes jednoznačně 4:19. V dalších dvou zápasech proti ForFun a TJ Malešice se již radotínští mladíci dostávali více do hry a zejména těsná porážka s TJ Malešice 10:14 byla poměrně přijatelná.

Na zisk prvních bodů si Wolves věřili v utkání s Old Dogs Plzeň, ale zcela nevydařené druhá a čtvrtá perioda s celkovým skóre 2:13 je odsoudily k třígólové porážce 11:14. V utkání na Jižním Městě pokazila dobrý dojem z první poloviny zápasu velká nedisciplinovanost některých hráčů, jejichž častá vyloučení dopomohla domácím k celkovému vítězství 25:6. V posledním podzimním zápase proti LC Pardubice se Wolves pro změnu vůbec nevydařila první polovina, a i když po zbytek zápasu drželi se soupeřem krok (3:3, 3:3), podlehli 8:18.

Herní nevyrovnanost, typická pro tuto věkovou skupinu, se velkou měrou podepsala na neúspěšném podzimu. Velkým oslabením se také ukázala neúčast zraněného brankáře Jakuba Mareše, který v minulé sezoně předváděl skvělé výkony. Na jeho místo nastoupil veterán Jiří Pešek, a i když jeho výkony byly velmi solidní, kvalit Mareše už přece jen nedosahuje.

Mezi velké opory Wolves patřil další veterán Patrik Procházka, který byl zařazen do sestavy díky neúčasti jeho mateřského týmu Falcons v letošním ročníku NBLL. Patrik se díky svým fyzickým schopnostem dokázal střelecky prosadit a spolu s Petrem Novákem je zatím s osmi brankami nejlepším střelcem Wolves. Z mladších hráčů můžeme mezi tahouny týmu zařadit Matěje Baráka, Jakuba Výmolu, Tomáše Sedláka a Tondu Gottwalda.

Cílem pro jarní část je postup do play-off, tzn. být nejhůře na osmém místě po základní části.

Jan Barák

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 269