Lacrosse > Interkros > Soutěže > Dětské soutěže > Výsledky po prvním hracím víkendu 2021/2022

Výsledky po prvním hracím víkendu 2021/2022

22.10.2021

Soubor:
2021-2022_dĚtskÉ_ligy_vÝsledky_aktuÁlnÍ.xlsx
Popis:
Výsledky po prvním kole
Formát:
xlsx
Velikost:
521kB

Ahoj všichni,

máme za sebou 1.kolo interkrosových dětských lig. Důležitější než výsledky je bezesporu to, že děti z našich oddílů mohly sportovat. Doufám však, že to nebylo zase na dlouho kolo poslední. 

Zde je pár bodů týkajících se uplynulého víkendu:

  • posílám výsledky všech lig U9, U11, U13 a U15 v souboru v příloze. Pokud objevíte něco k opravě, napište mi to prosím mailem. Nemusel jsem vždy zachytit vypůjčené hráče do jiného týmu apod. 
  • Pod výsledky a tabulkou je vždy napsáno, kdy je plánovaný sraz na příští kolo pro každou kategorii. Na příští kolo proto prosím dorazte včas tak, aby se mohlo zahájit hrát - tj. U9 a U11 vždy ráno od 9:00 ; U15 může zahájit hru v sobotu ve 12:00;  U13 v neděli ve 12:30. Dejte si tedy vždy sraz aspoň 15 minut předem na místě.
  • Na dveřích šatny jsem tentokrát vyvěsil i rozdělení týmů do šaten tak, že po většinu turnaje mohla mít většina týmů vlastní šatnu. Někteří to však nerespektovali a tak šatna č.3 byla nevyužitá. Z důvodů omezení kontaktů věnujte i tomuto prosím pozornost.
  • Soupisky hráčů mi neposlali dosud: SLUNEČNICE, SOKOL ZBRASLAV
  • Respektujte prosím mladé rozhodčí ca nechte je pískat hru tak, jak to vidí.
  • V pondělí byl shledán COVID pozitivní hráč z týmu SK Lacrosse JM v lize U11, který měl negativní test z pátku. Týká se to týmů U11 Slunečnice,  Sokol Libuš, ale asi nejvíc oddílu Atom Říčany, který s nimi zbytečně sdílel šatnu.  Co bude následovat zatím nevím, karanténa ANO či NE?Pokud nás bude hygiena kontaktovat a předá nějaké pokyny, obratem vám je všem pošlu. Podmínky pro akci jsme splnili - v tělocvičnách bylo větráno, před zahájením kontrola testování apod.
  • ČTĚTE PROSÍM TYTO INFORMACE, KTERÉ VÁM POSÍLÁM A TO AŽ DO KONCE. Děkuji.

Závěrem musím napsat toto přání: POKUD PÁNBÚH DÁ, POTKÁME SE O VÍKENDU 12.-13.LISTOPADU 2021.

Mějte všichni hezký den.

Martin

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 270