Lacrosse > Mužský lakros > Vydařená generálka před Memoriálem

Vydařená generálka před Memoriálem

17.4.2014

(pp) – Již podruhé v průběhu necelého týdne zavítali k ligovému zápasu na radotínské hřiště hráči z východu republiky, Pardubic. Tentokrát nastoupili ve středečním večeru od 19.30 hodin proti domácímu týmu LCC.

Dosavadní výsledky a komentáře z domácích zápasů pardubického týmu dávaly na vědomí, že budeme svědky zajímavého klání. Zvědavost poutala zejména osa Jan Skokan, Vojtěch Oulehla a Daniel Žák, která se postarala o většinu z dosud vstřelených branek hostujícího týmu (posledně jmenovaný bohužel na zápas nedorazil). Domácí tým pojal zápas jako poslední přípravu před vrcholem sezóny, kterým je Memoriál Aleše Hřebeského.

Do branky domácích se postavil Dominik Sika, branku hostujícího týmu hájil od začátku do konce pardubický matador Jan Sadílek. Průběh zápasu ukázal, že od hostujícího týmu to byl dobrý tah. Zatímco domácí gólman si po většinu zápasu stěžoval na zimu, která na hřišti panovala, jeho protějšek se potil v přívalu střel a zvonících tyčí jeho branky. Nutno podotknout, že si počínal znamenitě, i když mu k tomu velkým dílem přispěla velice nízká nápaditost domácích útočníků.

Do poloviny zápasu držely Pardubice vcelku přijatelný výsledek 7:2, kdy se průběh zápasu dal charakterizovat agresivní obranou domácího týmu, což vysvětluje pouze dvě vstřelené branky hostí, a nemohoucností domácího týmu v koncovce.

V druhé polovině zápasu došel hostující obraně dech a útočníci domácích nabrali trochu jistoty při proměňování šancí. Domácí tým si tak dokráčel k vcelku pohodlnému vítězství v poměru 18:2.

LCC Radotín v. LC Pardubice 18:2 (2:1, 5:1, 7:0, 4:0)
Statistiky
LCC: D. Pešek (7+3), J. Košťál (3+1), J. Loskot (2+3), D. Sika (0+1)
PCE: J. David (1+0), V. Oulehla (1+0), J. Jůza (0+2)  

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jaký formát má mít mužská soutěž sixes?
Celkem hlasů 169