Lacrosse > Mužský lakros > Víkendová utkání NBLL v Pardubicích

Víkendová utkání NBLL v Pardubicích

28.3.2011

(ao) - K dalšímu utkání letošní NBLL dorazil do Pardubic vítěz posledních ročníků LCC Radotín. Domácí posíleni nedávným vítězstvím nad dalším z favoritů z Jižního města nastoupili se snahou navázat na poslední výkony a favoritovi co nejvíc vzdorovat.

Brankou Skokana šli domácí do vedení, ale soupeř díky úspěchům Skály a Loskota první periodu vyhrál o dvě branky. Ve druhé části se prosadili pouze hosté, jejichž střelci Poupě se Skálou excelovali. Tato část zápasu rozhodla o vítězi.

Domácí ale ve druhé polovině utkání přidali na tempu a s favorizovaným soupeřem dokázali hrát rovnocennou partii a dokonce druhou část zápasu vyhrát o dvě branky. Po zranění Skokana byl tahounem domácích neúnavný Říha, který poslední branku vstřelil se sirénou.

Druhá perioda byla  rozhodující pro vývoj zápasu, ale k potěše domácích je třeba uvést, že se hosté na toto vítězství nadřeli více než jsou zvyklí.

LC Pardubice - LCC Radotín 11:16 (3:5, 0:5, 4:3, 4:3)
Branky:  
Pce: Říha 3, Šourek, Skokan, Žák po 2, Oulehla, Sadílek M.
Rad: Skála 7,Loskot, Poupě Pe. po 3, Kostka 2, Moravec

Posíleni posledními výkony nastoupili do souboje s Plzní domácí s mírně optimistickým pocitem. Utkání bylo vyrovnanější, než si přáli, ale přesto měli po půli zápasu tříbrankový náskok. Když navíc ve třetí čtvrtině soupeři odskočili ještě o dvě, nastupovali do poslední části zápasu ve větší pohodě, než si situace zasloužila. Nabuzení hosté soustředěným výkonem postupněnáskok stahovali a na hole domácích se vkrádala nervozita. Uklidnění přinesla až pojistka Říhy.

LC Pardubice - Old Dogs Plzeň  11:8 (3:2, 3:1, 4:2, 1:3)
Branky:
Pce: Skokan 4, Jůza, Říha, Popek po 2, Žák 
Plz: Šedivec 4, Kohout, Škoula, Benish, Hanzlík

Aleš Oulehla

 

 

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 347

  • 1 18% 18%
  • 2 23% 23%
  • 3 20% 20%
  • 4 20% 20%
  • 5 19% 19%