Lacrosse > Mužský lakros > Ve šlágru nestačilo Jižní Město na LCC Radotín

Ve šlágru nestačilo Jižní Město na LCC Radotín

23.3.2014

Ve šlágru nestačilo Jižní Město na LCC Radotín

Dlouho očekávaný zápas NBLL, který měl ukázat opravdovou připravenost týmů, proběhl v hale na Jižním Městě netradičně ve čtvrtek.

Oba týmy v letošní NBLL zatím předváděli výkony, kdy své soupeře přehrávali rozdílem třídy. Tým hostů se představil téměř se všemi hráči na soupisce, kdežto týmu domácích chyběl nemocný Seiler a zranění Rozkot a Němec. Naopak po roce tým JM posílil bojovník Jakub Nosek.

V prvních osmi minutách byla hra celkem vyrovnaná.  Ale poté, co v 9. minutě šlo do vedení JM gólem Černíka z přihrávky J. Plecháčka, zapnul Radotín na vyšší rychlostní stupeň a během 3 minut byl po dvou brankách Peška a Skály stav 1:4.

Hned první minuta druhé čtvrtiny začala chybnou rozehrávkou Jižního Města a na Čekala se řítili 3 radotínští útočníci. Střelcem branky byl opět Skála. V podobném duchu se nesla celá druhá čtvrtina. Důrazní hráči LCC nedovolili hrát Jižnímu Městu jejich hru, dokázali vybojovat většinou volných míčů, a když se k tomu přidalo velké množství chyb domácích, ve 24. minutě svítilo na tabuli skóre 1:11. Před přestávkou se ještě podařilo při hře 5 na 3 snížit Černíkovi, ale i tak měli hráči JM v šatně o čem přemýšlet.

Třetí třetina byla jedinou, kterou se Jižnímu Městu podařilo vyhrát (3:1), ale na zvrácení výsledku již nebylo pomyšlení. V 50 min. se do branky domácích postavil Marek Dobrý, ale ani on nedokázal úspěšně čelit radotínským útočníkům.

Šanci na reparát mají hráči LCJM 9. dubna na nově zrekonstruovaném hřišti v Radotíně.

SK Lacrosse Jižní Město - LCC Radotín 8:18 (1:4, 1:7, 3:1, 3:6)

Střelci zápasu:
LCJM: Černík (3+0), Plecháček (2+1)
LCC: Skála (7+1), Pešek (4+1), Loskot (3+1)
 
mz

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jaký formát má mít mužská soutěž sixes?
Celkem hlasů 192