Lacrosse > Ženský lakros > Ve finále NLŽL se střetnou LCC Girlz a Sokol I. Smíchov - kopie - kopie

Ve finále NLŽL se střetnou LCC Girlz a Sokol I. Smíchov - kopie - kopie

19.10.2014

(pur) - Po skončení základní části NLŽL se hned v neděli odehrály semifinálové zápasy. V tom prvním si v radotínském derby poradily zkušené hráčky Girlz se svými mladšími kolegyněmi Chicks 16:4. Druhým finalistou se stal tým Sokol I. Smíchov Flamingo, když si po dramatickém druhém poločase poradil s Jižním Městem 9:6.

Úvod prvního semifinále nevyšel favoritům Girlz zcela podle představ a poločasové vedení bylo jen tříbrankové. Oba radotínské celky byly citelně oslabeny o některé klíčové hráčky, ale seniorský výběr po změně stran zabral na vyšší obrátky a v ofenzivě byl dost produktivní. Řada mladých hráček Chicks především sbírá zkušenosti, což se promítlo jak na výkonech, tak na celkovém výsledku 16:4, který kopíruje ten ze základní části.

Očekávané drama ve druhém semifinálovém duelu se v prvním poločase rozhodně nekonalo. Smíchovský tým převálcoval Jižní Město a díky povedeným akcím či proměněným trestným střelám vedl už 7:0. Po přestávce však jihoměstský výběr zabral a přiblížil se až na rozdíl dvou branek. Závěr už si však Flamingo pohlídalo a po výhře 9:6 slaví postup do finále, stejně jako na jaře.

Zápas o 3. místo a finále se hrají v sobotu 8. listopadu opět na umělé trávě v Radotíně. Program začíná v 11 hodin dopoledne.

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 269