Lacrosse > Mužský lakros > Další kolo JBLL se odehrálo v Plzni 9.2.2020

Další kolo JBLL se odehrálo v Plzni 9.2.2020

17.2.2020

Další kolo JBLL se odehrálo v Plzni 9.2.2020

V neděli 9.2. jsme v hokejbalové hale v Plzni přivítali lakrosové hráče juniorských kategorií, abychom odehráli už 7. kolo juniorské boxlakrosové ligy.

Hráči se své úlohy, potěšit oko odborníka a sportovně pobavit početné diváky sestavené z rodičů a lakrosových fanatiků, zhostili na výbornou.

 

V prvních dvou zápasech se utkali lakrosáci z kategorie U13 a to domácí Old Dogs ve spolupráci s hráči Jižního města s LCC Meerkats, respektive s týmem zbraslavských. Oba zápasy zvládli lépe domácí hráči. V prvním zápase vyhráli těsně 7:6, ve druhém si poradili s hosty poměrem 13:1.

 

Poté nastoupili ke svému utkání hráči kategorie U15 LCC Foxes a TJ Zbraslav. V tomto velmi napínavém zápase tahali Foxes delší část zápasu za trošku kratší konec lana, aby nakonec pár vteřin před koncem zápasu vyrovnali na konečných 7:7.

 

Další zápasy kategorií U13 a U15 se pravidelně střídali. V kategorii U13 si LCC Meerkats jednoznačně poradili s LCC Blue poměrem 1:14 a Zbraslav prohrála s LCC Blue 7:4.

 

V kategorii U15 Zbraslavští porazili domácí Old Dogs + JM 7:2 i když začátek utkání vyšel lépe domácím.

 

Poslední zápas se stal svátkem pro hráče domácího týmu, když v poměrně vyhecovaném zápase porazili Lišky z Radotína 8:3.

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa