Lacrosse > Mužský lakros > Dnes začíná další ročník NBLL

Dnes začíná další ročník NBLL

8.2.2017

Dnes začíná další ročník NBLL

Zahajovací utkání zařídí plzeňští Old Dogs, kteři se dnes ve své hale ve Žlutické ulici střetnou od 20.00 hod. s loňským finalistou LC Pardubice, jehož soupiska skrývá nejedno zajímavé jméno.

Letošního ročníku se účastní 8 týmů – nováčkem je mužstvo Nationals, které svá utkání odehraje pod dohledem bájemi opředeného slovenského hradu Devína v Devínské Nové Vsi.

Po pomalejším začátku v únoru, kdy budou využívány haly, se v březnu soutěž rozjede na plné obrátky – až do května tak bude možné navštívit utkání nejvyšší české boxlakrosové soutěže téměř každý den, s výjimkou přestávky od 20. do 30. dubna – v této době můžete zase pro změnu navštěvovat v radotínské aréně utkání reprezentací v rámci turnaje Invitational (což s ohledem na blížící se mistrovství Evropy bude nepochybně zajímavé) respektive nejlepší světová klubová mužstva na tradičním Memoriálu Aleše Hřebeského.

Po přestávce bude liga finišovat do play-off, které je na programu od 22. května do 8. června. Finále pak přivítá radotínská aréna v sobotu 10. června od 19.00 hod.

Rozpis utkání, soupisky, výsledky a další informace naleznete zde.

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jaký formát má mít mužská soutěž sixes?
Celkem hlasů 169