Lacrosse > Mužský lakros > V neděli 4. února začíná 33. ročník NBLL

V neděli 4. února začíná 33. ročník NBLL

30.1.2018

V neděli 4. února začíná 33. ročník NBLL

Tradiční utkání mezi Jižním Městem (tentokrát v podání rezervy loňského vicemistra) a plzeňskými Old Dogs zahájí v pořadí již 33. sezónu Národní boxlakrosové ligy. 

Oproti loňskému ročníku nelze ze sportovního hlediska asi čekat nějaké významné změny – jako již posledních několik let půjde o to, kdo nejvíce potrápí suverénní LCC Radotín a kdo jej vyzve ve finálovém duelu, který proběhne na jeho stadionu v sobotu 16. června.

Zato na ostatních příčkách nelze nic odhadnout. Adeptů na účast ve finále je dost – ambiciózní Jižní Město s reprezentačním trenérem Romanem Pokorným a výhodou B družstva, z něhož si lze vytáhnout mladé talenty, stárnoucí Malešice, které s Radotínem sehrály v prvních dvou třetinách finálového utkání na Zimním turnaji alespoň výsledkově vyrovnanou partii a které, byť se nezdají, po úspěchu prahnou, anebo nakonec i druhý tým Radotína Wolves, který na Zimním turnaji ukázal chuť a dravost a jemuž by dlouhodobá soutěž mohla pomoci při odbourávání zbytečných chyb a zbrklostí ramenících z přemotivovanosti a nezkušenosti. 

V záloze pak čekají nevyzpytatelné Pardubice, vždy nebezpeční bratislavští Bats či ForFun, který si na finále ve své historii již jednou sáhl.

Mezi novinky v technické oblasti patří on-line zobrazování výsledků v reálném čase (vpravo na stránce Mužského lakrosu), což by vzhledem k tomu, že od března se ligová utkání hrají téměř každý den, mohlo být zajímavým zpestřením a zdrojem informací pro fanoušky.

Veškeré informace o NBLL (výsledky, rozpis atd.) naleznete zde na webu v sekci Mužský lakros/Soutěže.

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa