Lacrosse > Mužský lakros > V Malešicích se konečně hrál kvalitní lakros.

V Malešicích se konečně hrál kvalitní lakros.

14.5.2014

V Malešicích se konečně hrál kvalitní lakros.

(ps) – Do Malešic dorazil první tým Radotína, který letošní ligovou soutěží prochází jako nůž máslem a naděluje svým soupeřům jeden debakl za druhým (naposledy ForFun 22:1).

Všichni čekali, že podobný scénář bude i v utkání s domácí TJ (zdalipak mladší ročníky vůbec vědí, že to znamená Tělovýchovná jednota!), která navíc nastoupila bez dvou klíčových obránců.

Diváci však byli svědky překvapivě vyrovnaného a pohledného utkání. Oba celky se plně soustředily pouze na hru a tak byl konečně v Malešicích k vidění kvalitní lakros. Hostující Custodes po celé utkání vedli a nenechali nikoho na pochybách, kdo vládne tuzemskému lakrosu, ale domácí jim překvapivě sekundovali jak ve střelbě branek, tak v pohledných kombinacích. V polovině utkání to bylo pro domácí přijatelných 7:11.

Úvod třetí periody ale patřil hostům, kteří neomylně trestali každou chybu malešické nezkušené obrany a během šesti minut nasázeli pět gólů. I nadále ale pokračoval sympatický výkon hráčů ve žlutých dresech, kteří si hry s kvalitním soupeřem vyloženě užívali. Malešickým se nakonec podařilo vsítit za záda radotínského brankáře jedenáct branek, což se zatím jinému soupeři letos nepodařilo.

Závěrem poděkování všem aktérům, kteří ukázali hrstce diváků, jak vypadá opravdový lakros!

TJ Malešice vs. LCC Radotín 11:20 (3:5, 4:6, 2:6, 2:3)

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 93