Lacrosse > Ženský lakros > Úspěšný projekt vynesl reprezentantkám 130 tisíc korun - kopie - kopie

Úspěšný projekt vynesl reprezentantkám 130 tisíc korun - kopie - kopie

5.3.2015

Úspěšný projekt vynesl reprezentantkám 130 tisíc korun - kopie - kopie

(pur) - Smutné tváře juniorek z promo videa se mění v úsměvy. Letenky na mistrovství světa do Skotska jsou pokryté. Na cestu putují peníze z akce na serveru Hithit.com, která včera skončila. Cílová částka 120 000 korun byla naplněna už v polovině pětačtyřicetidenního období, v dalších dnech přibylo ještě 10 000 Kč.

Celkem se zapojilo 173 přispěvatelů, kteří si vybrali 164 odměn. Lidé nejčastěji přispívali několika stovkami, ale našli se i štědří dárci včetně desetitisícové částky. Jen dvě nejhodnotnější ze šestnácti nabídek zůstaly nevyužité. Dárcům odměny budou zaslány v průběhu několika měsíců.

"Máme strašně velkou radost. Je to naprosto úžasné a skvělé, jak to zafungovalo a lidé rychle reagovali," řekla manažerka týmu Lenka Pešková, která potvrdila, že získané finance poputují na letenky do Skotska. Celý tým všem přispěvatelům velmi děkuje.

Na letošních lakrosových akcích ještě bude juniorská reprezentace shánět další peníze především z prodeje občerstvení. Ať už během přátelských zápasů s Mnichovem, tak na Memoriálu Aleše Hřebeského a při ligových zápasech. Na červnovém Prague Cupu přibude také tombola.

Holky navíc pilně pokračují v tréninku, protože MS v Edinburghu začne už za 140 dní.

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 346

  • 1 18% 18%
  • 2 23% 23%
  • 3 20% 20%
  • 4 20% 20%
  • 5 19% 19%