Lacrosse > Mužský lakros > Česká lakrosová devatenáctka, připravující se na MS ve finském Turku, ukončila zimní přípravu

Česká lakrosová devatenáctka, připravující se na MS ve finském Turku, ukončila zimní přípravu

19.3.2012

Česká lakrosová devatenáctka, připravující se na MS ve finském Turku, ukončila zimní přípravu

 V termínu od 02. 12. 2011 do 09. 03. 2012 probíhala zimní část přípravy, které se účastnil již ustálený výběr 25 hráčů z Prahy, Plzně a Pardubic.

Tréninky probíhaly každý pátek v zázemí boxlakrosového stadionu v Radotíně a sokolovny. Jejich cílem bylo zlepšit fyzičku a při různých sportech (fotbálek, hokejbal, americký fotbal, atd.) pracovat na týmové souhře. Dále reprezentanti pokořili nesčetněkrát známé radotínské schody. Součástí zimní přípravy byl i individuální tréninkový plán, se kterým se měli reprezentanti poprat během tří zimních měsíců. Zahrnoval jak silové, tak kondiční úkoly, které byly rozděleny do 7 skupin po 50 opakováních. Součástí přípravy reprezentantů byly také jejich tréninky v domovských klubech.

 V posledních několika týdnech, vzhledem k příznivému počasí, již mohli tréninky opět probíhat s lakroskami a tak došlo i na nácvik signálů.

 Od 16. 03. začíná jarní příprava, která bude probíhat opět každý pátek od 18.30 hodin na umělé trávě, vedle fotbalového stadionu v Radotíně. Tréninky budou zaměřeny již zcela na herní průpravu. Během této fáze přípravy odehraje tým U19 několik přípravných zápasů a zúčastní se dvou turnajů, a to ve Vídni (květen) a Prague Cup (červen).

 

Děkujeme TJ Sokol Radotín, že jsme mohli využít zázemí Sokolovny a dále týmu LCC Sokol Radotín za poskytnutí bran a jiných pomůcek potřebných k trénování.

 

(pš, lp)

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 399

  • 1 19% 19%
  • 2 22% 22%
  • 3 19% 19%
  • 4 20% 20%
  • 5 20% 20%