TJ Sokol I. Smíchov – Flamingo

27.3.2016

TJ Sokol I. Smíchov – Flamingo

Klub má v současnosti 60 členů, nejvíce v mládežnických kategoriích. Historie klubu sahá až k počátkům lakrosu v ČR. Některé z členek se podílely na založení lakrosu u nás a byly v týmu, který poprvé reprezentoval ČR na mezinárodním turnaji – MS 1993.

Mezi hráčkami je řada certifikovaných rozhodčích a trenérů. V posledních pěti letech se klub soustředí na nábor a výchovu mládeže a tréninky probíhají na dvou místech v Praze. Mladí hráči tvoří přes polovinu členstva a klub je na to hrdý. Úspěchy z poslední doby: Juniorská liga ženského lakrosu: U10 – 1. místo, U13 – první a druhí místo, U15 – druhé místo.

There are sixty members in the club, with youth being the strongest cathegory at the moment. The history of the club goes back to the very beginning of lacrosse in the Czech Republic. Some players were part of the pioneering lacrosse players in the country and some took part at the very first international event, the World Cup in 1993. There is number of certified lacrosse referees and coaches within the players. In recent five years, the club has been recruiting and coaching youth in two locations in Prague. Youth now represents more then half of the club's membership and is pride of the club at this point. Recent successes: Junior W.Lacrosse League: U10 – 1st place, U13-1st and 2nd place, U15 – 2nd place.

1             Jana Křivancová
2             Michaela Medková
3             Dominika Brožková
3             Michaela Vondřáčková
4             Klára Felixová
5             Veronika Brychcínová
7             Eva Chudlařská
8             Helena Jelínková
9             Barbara Bažantová
10           Petra Špačková
11           Alice Pečinková
12           Natálie Cacáková
13           Gabriela Dvořáková
14           Kateřina Slánská
15           Terezie Boháčová
16           Alice Kavalcová
17           Kateřina Kučerová
22           Zuzana Soukupová
23           Adéla Kašpárková
26           Iveta Drbohlavová

Loading...

Česko-německý pohár v ženském lakrosu

Stránkování

12 >
 
 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa