Lacrosse > Mužský lakros > TJ Malešice přejely ve čtvrtfinále slovenské Nationals a jsou v semifinále NBLL

TJ Malešice přejely ve čtvrtfinále slovenské Nationals a jsou v semifinále NBLL

29.5.2017

(ps) S ohledem na předchozí utkání, kdy se malešičtí střelci v koncovce velmi trápili, působí celkové skóre z obou čtvrtfinálových utkání v poměru 42:10 téměř nereálně. Žlutomodří ale zapnuli v pravou chvíli a zachránili tak sezónu.

První utkání se odehrálo v sobotu v podvečer v Malešicích a do brány se postavil zkušený Aleš Klokan. Od úvodních minut byli domácí lepším a soustředěnějším týmem. Střelci se činili na obou stranách a tak po odehrání první periody svítil na světelné tabuli stav 9:3. Když pak hned v úvodu druhé části hry domácí přidali dvě branky, bylo o osudu utkání prakticky rozhodnuto. Malešice si pak ve zbytku utkání s chutí zastřílely a druhý brankář byl na poslední periodu poslán na hřiště aby si “osahal“ soupeře, neboť bylo jasné, že utkání na Slovensku z důvodu absence A.Klokana odchytá on. O branky domácích se postaralo celkem osm střelců a na některé akce byla opravdu radost se dívat.

TJ Malešice - Nationals 23:6 (9:3, 5:2, 3:1, 6:0)

 

Odveta se odehrála hned druhý den po poledni v Děvínské Nové Vsi. Po drtivém vítězství z předchozího dne na tom byli hosté psychicky určitě lépe než Nationals, ale v play-off člověk nikdy neví…! První perioda byla ještě herně celkem vyrovnaná, avšak pak už na hřišti bylo pouze jedno mužstvo. Ve druhé polovině utkání domácí dokonce nevstřelili ani branku.

Nationals - TJ Malešice 4:19 (3:6, 1:5, 0:4, 0:4)

 

Nutno poznamenal, že výkon Malešic byl v obou utkáních velmi dobrý a dává naději na kvalitní podívanou i v semifinále. Jejich soupeř zatím není znám. Pokud v dnešním druhém utkání uspějí Pardubice, utkají se Malešice s SK Lacrosse Jižní Město. Pokud dnes vyhraje ForFun, půjdou malešičtí na českého suveréna LCC Radotín. Uvidíme...

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jaký formát má mít mužská soutěž sixes?
Celkem hlasů 184