Lacrosse > Mužský lakros > Těžký večer pro domácí týmy v NLL

Těžký večer pro domácí týmy v NLL

5.3.2012

Těžký večer pro domácí týmy v NLL

(pch) - Další kolo NLL nabídlo dva souboje sousedů v tabulkách jednotlivých divizí a dva souboje prvních týmů s posledními z druhé divize.

V souboji druhého a třetího týmu východní divize zvítězil Rochester a udržel se v závěsu za Philadelphií.

Ani v Torontu diváci asi nevycházeli z úžasu, když tým z dalekého státu Washington, který ze šesti dosavadních utkání pouze jedinkrát slavil výhru, sebral vedoucímu týmu východní divize body a vychutnal si tak pomstu za porážku z loňského finále celé soutěže.

Ve třetím utkání večera Buffalo nestačilo na skvělé Mamuty, v jejichž řadách se čtyřmi góly a pěti asistencemi opět zaskvěl John Grant jr. – pro něj to bylo velmi slavnostní utkání, protože jako třetí hráč v historii překonal hranici 500 branek v NLL a pronikl tak do společnosti Johna Tavarese a fenomenálního Garyho Gaita.

„Pracovat s ním, to je prostě zážitek. Je to skvělý hráč a ještě lepší člověk,“ řekl o Grantovi jeho kouč Bob Hamley. „Mladí k němu vzhlíží a on jim jde příkladem, jak na hřišti, tak i mimo ně. Je opravdu skvělé mít takového hráče v týmu.“

V posledním utkání se Minnesota na třetím místě západní divize díky svému vítězství dotáhla na Calgary, které si drží druhou příčku.

Výsledky:

Philadelphia v. Rochester 8:11
Toronto v. Washington 9:14
Buffalo v. Colorado 13:16
Calgary v. Minnesota 11:15

Další info: www.nll.com

Petr Chmelař
Foto: Bill Wippert
         

 

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 402

  • 1 19% 19%
  • 2 22% 22%
  • 3 19% 19%
  • 4 20% 20%
  • 5 19% 19%