Lacrosse > Mužský lakros > Suverénní Radotín opět naděloval dvacítku

Suverénní Radotín opět naděloval dvacítku

20.1.2013

Již podruhé se v letošní NBLL potkal dlouholetý suverén LCC Radotín s Pardubicemi, a opět v plzeňské hale. Utkání mělo s prvním mnoho společného. Slušný začátek tentokrát domácích Pardubic, kdy jim favorit povolil tříbrankový náskok, aby do konce první periody stav šestibrankovou serií otočil.

Druhá perioda pak přidala po dvou brankách na obou stranách – na dvě trefy radotínského Peška odpověděl dvakrát pardubický Skokan. To však bylo ze strany LC Pardubice střelecky vše a tak LCC čtyřmi brankami ve třetí a hlavně osmi v závěrečné periodě přivedl utkání k "obvyklému", pro Pardubice snad až příliš krutému výsledku.

Zatímco LCC po ospalém začátku rozjel svůj stroj na obvyklé obrátky a soupeře nutil k chybám, Pardubice chtěly hrát vyrovnané útočné utkání a to byla veliká chyba, která je stála slušnější výsledek. Za zmínku stojí i fakt, že oproti minulosti, kdy radotínští v začátku sezony sestavu zdaleka neměli kompletní, což obvykle i tak stačilo, tentokrát rozhodně nic nepodcenili a na Parubice použili všechny své útočné zbraně.

LC Pardubice vs. LCC Radotín 5:20 (3:6, 2:2, 0:4, 0:8)

Branky:
Pardubice Skokan 3, Oulehla, Říha
Radotín Košťál 6, Pešek 5, Poupě 3, Skála a Moravec 2, Loskot a Knotek 1

Daniel Žák

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jaký formát má mít mužská soutěž sixes?
Celkem hlasů 200