Lacrosse > Mužský lakros > Střelci se činili, obránci a brankáři moc ne...

Střelci se činili, obránci a brankáři moc ne...

Ondřej PodroužekOndřej Podroužek
Ondřej Podroužek
Jakub KosJakub Kos
Jakub Kos

(ps) – Ten, kdo dorazil do Malešic na ligové utkání mezi domácí TJ a hostujícími Old Dogs Plzeň v osmé minutě utkání a viděl skóre, musel si říci, že v této oblasti Prahy asi platí nějaký speciální lokání čas a je asi tak o hodinu více. Ani zasvěcení odborníci rozhodně nečekali, že během první periody padne téměř tolik branek, kolik jich padlo během celého posledního utkání domácích.

V úvodní periodě padaly branky jak na běžícím pásu a střelci si dělali z obran a brankářů trhací kalendář. V podstatě to bylo co střela, to gól. Úvodní čtvrtina nakonec skončila poměrem branek 10:4.

Na deset gólů v první periodě navázali malešičtí sedmi v té druhé a v polovině utkání za stavu 17:4 se zdálo, že ve zbytku utkání už nebude o co hrát. Naštěstí se tak nestalo a hostující tým důstojně utkání dohrál, byť druhá polovina utkání už byla z obou stran brána spíše jako příprava na další ligové zápasy. O převaze domácích hovoří nejenom konečné skóre, ale i poměr střel 87:35 a rozhozů 27:10.

O domácí branky se postarali především Jan Adamiec (6 gólů) a Ondřej Podroužek (5 gólů). V hostujícím celku zaujal čistým hattrickem Filip Hříbal (celkem střelec 5 branek) a po zásluze byl vyhlášen nejlepším hráčem utkání.

TJ Malešice – Old Dogs Plzeň 25:9 (10:4, 7:0, 4:3, 4:2)