Lacrosse > Sixes > Small Fish vyhrály ligu SIXES 2022/23

Small Fish vyhrály ligu SIXES 2022/23

23.6.2023

V napínavém finálovém víkendu ligy SIXES se tým Small Fish pod vedením kapitánky Kateřiny Rakové vyšvihl na první příčku a získal pohár! Na druhém místě po náročném finále skončil tým Candyfloss kapitánky Terezy Bartuškové. Třetí příčku obsadily Gravediggers, v jejichž čele stála Kateřina Dvořáková. Na posledním místě v lize se umístil tým Reds vedený kapitánkou Michaelou Srchovou. 

První semifinále ovládly Small Fish, když nekompromisně porazily Gravediggers 13:6. Ellen Pantazopoulou se blýskla pěti góly a dvěma asistencemi a společně s Markétou Malinovskou (3 góly, 3 asistence) výrazně přispěly k vítězství svého týmu. 

Druhé semifinále skončilo ve prospěch Candyfloss, když suverénně porazily Reds 14:2. Markéta Fišerová (4 góly, 2 asistence) a Eliška Hanzlová (3 góly, 1 asistence) táhly svůj tým k vítězství.

Napínavou podívanou přinesl zápas o 3. místo. Oba týmy bojovaly ze všech sil, ale nakonec Gravediggers těsně zvítězily nad Reds s konečným skóre 8:7. Rozhodujícím faktorem byl skvělý výkon Venduly Šubrtové, která nastřílela 5 gólů a přispěla tak k úspěchu Gravediggers.

O titul v šestkovém lakrosu se utkaly Small Fish a Candyfloss. Small Fish vedly celý zápas a nakonec zvítězily výsledkem 11:7. Významným přínosem pro tým byly sestry Ellen a Sofie Pantazopoulou, které obě přispěly třemi góly.

Ocenění pro nejužitečnější hráčku celé ligy si odnesla Ellen Pantazopoulou. Její produktivita v podobě 37 vstřelených gólů a 14 asistencí ji dostala na vrchol individuálního hodnocení. Markéta Fišerová skončila na druhém místě v tabulce střelců se 48 body (28 gólů, 20 asistencí). Na třetí příčce se umístila Markéta Malinovská se 42 body (26 gólů, 16 asistencí). 

Do All-Star týmu byly nominovány brankářka Kateřina Dvořáková a hráčky Ellen Pantazopoulou, Markéta Fišerová, Markéta Malinovská, Klára Strončková a Vendula Šubrtová. Tyto hráčky po celou sezónu předváděly vynikající individuální výkony a byly obrovským přínosem pro své týmy. 

Podívejte se na statistiky a výsledky všech zápasů. 

Sledujte ligu SIXES na instagramu.

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa