Lacrosse > Mužský lakros > Semifinálové dvojice NBLL jsou známé; po víkendu budeme znát i tu finálovou

Semifinálové dvojice NBLL jsou známé; po víkendu budeme znát i tu finálovou

11.5.2013

LCC se dostal do semifinále přes LC Slavia (12:6), Pardubice po boji s ForFun (10:8), TJ Malešice vyhrály tvrdou bitvu s Old Dogs Plzeň (15:12) a SK Lacrosse Jižní Město A porazilo LCC Wolves 17:3 (7:0, 3:1, 2:2, 5:0).

(Reporty z ostatních utkání naleznete níže)

Jižní Město bylo na čtvrtfinálový zápas hodně nažhavené, protože nemohlo týmu radotínských Vlků zapomenout porážku na Memoriálu Aleše Hřebeského.

Tentokrát ale byla situace o poznání jiná. Tým Wolves hrál MAH v poměrně silné sestavě. V NBLL je naopak před play-off opustili nejdůležitější hráči Barák, Výmola a Novák. Výborný Jakub Mareš v brance tentokrát své spoluhráče on prohry neochránil.

Jednoznačný ráz utkání byl znát hned v první čtvrtině, kterou Jižní Město vyhrálo 7:0; v polovině utkání odcházeli hráči do šaten za stavu 11:1.

Na trestné lavici hráči odseděli celkem 16 trestů. Nejčastěji, a to hned pětkrát, se tam ocitl Rosťa Zapletal z Wolves, kterému se nějak nedařilo sladit svou hru s posuzováním rozhodčích.

V semifinále čeká na Jižní Město tým TJ Malešice oslabený několika zraněními, který po MAH stihnul, stejně tak jako Wolves, absolvovat i turnaj v Drážďanech.

V očekávaném počasí a na domácí půdě budou Malešice i tak hodně nebezpečným soupeřem.

První zápas se hraje v sobotu od 18.00 hod. na hřišti v Malešicích, druhý v neděli od 20.00 hod. v Jihoměstské hale.

Michaela Zvarová

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 270