Lacrosse > Mužský lakros > Rozhovory před lakrosovou sezónou: velká neznámá ForFun

Rozhovory před lakrosovou sezónou: velká neznámá ForFun

18.3.2009

Nováčkem v Národní box lakrosové lize je tým LC ForFun. Poprvé jej budeme moci sledovat v jistě zajímavém duelu s bratislavskými Netopýry už 28. března od 19.00 na stadionu v Radotíně. Následující rozhovor s jeho manažerem Adamem Kostkou možná trochu napoví, co lze od nového účastníka soutěže očekávat.

Jak probíhala vaše zimní příprava?
Zimní příprava probíhala jednou týdně dvě hodiny, náplní byla především práce s lakroskou a různé herní činnosti, neboť zhruba polovina týmu jsou úplní nováčci, ale na druhou stranu, teď už je těžké je na hřišti poznat.:)

Máte nějaké novinky v týmu?
Novinka jako taková je především náš tým, složení je různorodé, ale v konečném důsledku nemůžeme než překvapit. Samozřejmě máme nové dresy, nové hráče a nové cíle. Jak to vše dopadne se už brzy uvidí.

Jaké máte cíle v nové sezóně, jak v NBLL tak v NFLL, ale i obecně?
O účasti v NFLL jsme zatím neuvažovali, na druhou stranu to ještě není úplně vyloučené. Co se týká naší atraktivnější soutěže, tam bychom chtěli obsadit v základní skupině 3. místo, tzn. raketový nástup, pokud by se nepovedlo, bude příjemný úspěch spočinout i na 4. místě. Ambice jsou na počátku vysoké.:)

Chystáte nějaká vylepšení na domácím hřišti?
Své hřiště nemáme, neb jsme součástí radotínského Sokola, využíváme tedy tamější zázemí, které je v podstatě pořád nějak vylepšováno.

Nějaké pikantní novinky ze života klubu?
Novinkou ze života klubu je náš nový tým ForFun, kde se toho děje stále spoustu, stále noví, nadšení hráči a fanoušci, a tak to má být.

S Adamem Kostkou rozmlouval Petr Chmelař.

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 272