Lacrosse > Mužský lakros > Roman Pokorný staronovým šéfem mužské lakrosové reprezentace

Roman Pokorný staronovým šéfem mužské lakrosové reprezentace

16.12.2012

Výkonný výbor ČSML využil numerologicky významného data ke znovujmenování Romana Pokorného do funkce šéfa mužské lakrosové reprezentace.

Roman Pokorný patří k zakladatelům mužského lakrosu u nás a ve své funkci šéfa reprezentace patří mezi strůjce nebývalého úspěchu českého lakrosu z posledního Mistrovství světa v halovém lakrosu, na němž naše reprezentace pronikla do světové špičky.

Reperezentace pod vedením staronového šéfa má před sebou dva vrcholy – fieldové mistrovství světa v Denveru v roce 2014 a boxlakrosové mistrovství světa v Buffalu v roce 2015.

Fieldlakrosový Denver by měl po smolném Mistrovství Evropy konečně potvrdit náš návrat do světové špičky a cíl pro boxlakrosové Buffalo je jasný – získat medaili.

Česká reprezentace se poprvé sejde již tento pátek, 21. 12. v 11.55 hod. v malém sále radotínské sokolovny. Součástí programu první schůzky bude světová premiéra dokumentárního filmu o Mistrovství světa v boxlakrosu WILC 2011, které proběhlo v roce 2011 v Praze. Na setkání jsou zváni všichni, kdo mají zájem jakkoliv spolupracovat s českou lakrosovu reprezentací.

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
 • dotaz

  Petr a sestava tymu? :D

 • Geniální načasování!

  Géčko Výborné zprávy... bohužel nevím jak se utrhnu z práce a budu v 11.55 na sokolovně:-D

Prosím vyplňte všechna pole!

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 434

 • 1 19% 19%
 • 2 21% 21%
 • 3 19% 19%
 • 4 20% 20%
 • 5 20% 20%