Lacrosse > Ženský lakros > Český ženský národní tým zná nominaci pro přípravný turnaj v Anglii - kopie - kopie

Český ženský národní tým zná nominaci pro přípravný turnaj v Anglii - kopie - kopie

7.4.2009

(pur) - Trenér české ženské lakrosové reprezentace Martin Mrlík zveřejnil osmnáctičlennou nominaci pro mezinárodní turnaj Home International, který se bude hrát od 18. do 20. dubna v anglickém Liverpoolu. Pro český tým jde o velmi dobrou přípravu pro červnový světový šampionát. Ten se bude konat v Praze.

„Je to jediný velký turnaj před mistrovstvím světa. Pak budou už jenom přípravné zápasy těsně před šampionátem. V Anglii budeme ještě zkoušet některé hráčky. Máme tři náhradnice, které do Liverpoolu necestují a tři holky v Americe, z toho jedna už má nominaci jistou,“ uvedl k výběru pro turnaj Home International reprezentační trenér Mrlík.

Na prestižním evropském turnaji se představí tři týmy z Anglie a po dvou ze Skotska a Walesu, které se taky připravují na pražské MS. Český výběr se zúčastní doprovodného turnaje B. „V pátek sehrajeme přípravné utkání s týmem Wales A a o víkendu pak hrajeme turnaj Home International, ale béčkový. Nastoupíme proti Anglii B, Skotsku B a Walesu B,“ vypočítává Mrlík. Konkrétně nastoupí český výběr v sobotu od 9 hodin proti Walesu, ve 13 hodin proti Anglii a v neděli pak uzavře své vystoupení v turnaji od 10 hodin proti skotskému výběru.

Reprezentační kouč Mrlík pak oznámí oficiální osmnáctičlennou nominaci pro MS. „Po návratu z Anglie bude oznámena konečná nominace pro mistrovství světa a začnou se nacvičovat věci pro samotný šampionát,“ dodal Mrlík.

Nominace české reprezentace na mezinárodní turnaj v Anglii:

Adéla Blahovcová (LCC Radotín), Anna Dočkalová (FTVS Retro Team), Daniela Dřevíkovská (LK Slavia Flamingo), Veronika Brychcínová (FTVS Retro Team), Eva Chudlařská (FTVS Retro Team), Klára Chybiorzová (LK Slavia Flamingo), Tereza Karnetová (LCC Radotín), Simona Kordačová (FTVS Retro Team), Tereza Koubová (LC Inferno), Alice Králíčková (LCC Radotín), Pavla Gründlerová (LC Inferno), Barbara Klimoszková (FTVS Retro Team), Eva Mahová (LK Slavia Flamingo), Dagmar Merrellová (LCC Radotín), Natálie Minajevová (LCC Radotín), Jana Palajíčková (SK Lacrosse Jižní Město), Lenka Pešková (LCC Radotín) a Michaela Srchová (LCC Radotín).

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 434

  • 1 19% 19%
  • 2 21% 21%
  • 3 19% 19%
  • 4 20% 20%
  • 5 20% 20%