Lacrosse > Ženský lakros > Radotínské mistryně vládnou Evropě!

Radotínské mistryně vládnou Evropě!

25.10.2010

(pch) - Ženskému mistrovi ČR LCC Radotín Girlz se podařilo ve finále Poháru vítězek evropských ligových soutěží oplatit anglickému mistrovi Timperley LC jednogólovou porážku ze základní skupiny a zapsat se tak do historie jako první vítěz této soutěže!

Radotín si i přes zkušenost s prohrou v základní skupině 4:5, kde vedl již 3:0, nechal trochu utéci začátek a v desáté minutě prohrával 0:2. Když na začátku druhé poloviny zvyšovala Saundersová na 2:5, akcie domácích klesly téměř na nulu. Ve 40. minutě však Blahovcová zavelela k obratu - radotinské Girlz výzvu přijaly a čtyřmi góly, přičemž ten rozhodující vstřelila zkušená Merellová 26 vteřin před koncem, dotáhly své účinkování na turnaji ke skvělému úspěchu!

Timperley LC - LCC Radotín 5:6 (4:2, 1:4)

Branky:
TIM: Swalowová 2, Saundersová 2, Brierlyová 1
RAD: Merellová 2, Karnetová 1, Blahovcová 1, Šrůtová 1, Srchová 1

Ostatní výsledky turnaje naleznete na výsledkové stránce Poháru mistryň evropských lig.