Lacrosse > Mužský lakros > Radotín v NBLL navázal na formu z Memoriálu

Radotín v NBLL navázal na formu z Memoriálu

29.4.2015

Radotín v NBLL navázal na formu z Memoriálu

V úterý večer se v pardubické Tipsport aréně konalo další utkání NBLL, tentokrát mezi domácími Pardubicemi a třetím týmem z právě skončeného Memoriálu Aleše Hřebeského, LCC Radotín.  

Úvod utkání byl vlažný a oba týmy spíše zkoušely, co si budou moci dovolit, radotínští drželi míč a diktovali hru, Pardubice se dostávaly do útoku jen málokdy a i když se jim dařilo dostávat do střel, končily na brankáři Marešovi. Radotín si postupně začal vytvářet mírný náskok a zasypával brankáře Pardubic Topolského mnoha střelami, ale tomu se dařilo mnoha z nich velmi dobře čelit. Pardubice se střelecky probudily později, ale během celého zápasu se jim Radotín dohnat nepodařilo. Hra nebyla nikterak kouskovaná, hrálo se nahoru dolu a zápas kromě menší potyčky na začátku nenarušovaly žádné šarvátky nebo provokace.  

Druhá polovina nabídla podobný scénář, hra se nesla v podobném duchu i tempu. Domácí zvýšili svou útočnou aktivitu, ovšem Mareš mockrát nekapituloval. Radotín si hrál svou hru, sbíral odražené míče a velmi zdařile kombinoval.  

Na konci zápasu svítilo na tabuli skóre 6:13 ve prospěch hráčů z Radotína a ti si tak odvezli další tři body a směle kráčejí za vítězstvím v základní části. Pardubicím se nepodařilo navázat na obrat a zisk dvou bodů v Malešicích a zůstaly doma poraženy. Uvidíme, jak si týmy povedou v dalších utkáních. 

LC Pardubice vs. LCC Radotín 6:13 (0:2, 3:3, 2:5, 1:3)
Branky domácích: Skokan 3, Žák 2, David
Branky hostů: Košťál 6, Loskot 3, Pešek 2, Knotek, Barák

Jiří David
Foto Stanislav Kolařík

 

Právě se hraje

 

Anketa

Jak se vám líbí film Globální lakrosová vesnice? (Známkujte jako ve škole)
Celkem hlasů 7