Lacrosse > Mužský lakros > Radotín si v tréninkovém tempu došel pro 11. titul v řadě

Radotín si v tréninkovém tempu došel pro 11. titul v řadě

12.6.2016

pch – Včerejší finálové utkání NBLL 2016 mohlo potěšit snad jen tím, že se do něj poprvé ve své historii probojoval tým Pardubic, respektive poprvé od roku 1996 jiný tým než tým z „pražské trojky“.

Pardubičtí se nesnažili nijak zakrýt svou radost z postupu a tak přijeli do Prahy bezstarostně. Pokud by si někdo myslel, že jim to dá křídla, možná, ale Radotín sebevětší křídla soupeře nezajímají – hraje si svou hru v tempu, s rychlými nahrávkami a přesnými střelami, z nichž se i případně okřídleným obráncům Pardubic motala hlava (a nohy) tak, že již v 11. minutě utkání Sadílek vyndaval ze své branky míček pošesté.

Byť se Radotínští hráči lakrosem bavili, diváci trpěli a na svých místech zůstávali buď jako skalní fandové domácích, nebo z úcty k tomu, čeho Pardubičtí konečně dosáhli.

Na jednu stranu je škoda, že finále nejstarší boxlakrosové soutěže v Evropě skončí rozdílem 30 branek, na druhou stranu to snad v ostatních týmech vyvolá nějakou odezvu... A když už jsme u hledání pozitiv, to, že letos o pořadí pro play-off na 2. až 4. místě rozhodovala jediná branka, také není k zahození. Teď jen aby ostatní družstva nečekala na případné sebeuspokojení Radotína (po němž tedy není ani po desetiletí nadvlády vidu ani slechu), ale začala sama na sobě tvrdě pracovat...

Statistiky utkání zde

Záznam zde

Fotogalerie zde

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 270