Lacrosse > Radotín dál dominuje ženské lize - kopie

Radotín dál dominuje ženské lize - kopie

6.10.2008

Hráčky LCC Radotín potvrdily formu i při druhém hracím víkendu. Nejdříve zdolaly 18:12 Inferno, které vstoupilo do soutěže a o den později si Radotín poradil poměrem 13:3 i ve druhém vzájemném utkání proti Slavii. První body získal nováček soutěže FTVS, které porazilo Slavii 11:5. V neděli však Retro tým podlehl Infernu 8:13.

 

  • LCC Radotín - LC Inferno 18:12 (13:4, 5:8)

Radotín v sobotu představil oproti minulému víkendu nové tváře. Do hry se vátila například Vykysalová či Klabíková, chyběla však Blahovcová. Inferno hrálo bez střídání a nemělo snadnou úlohu. Na úvodní gól domácí Peškové odpověděla rychle Koubová. Pak se však prosadily dvakrát Srchová a jednou Baráková.

Inferno dokázalo ještě v první čtvrthodině držet s LCC krok a stáhlo skóre až na 3:5, jenže pak se Radotín rozstřílel. Čtyři góly během sedmi minut nasázela Tereza Karnetová a když se k ní přidaly i její kolegyně, vedl domácí tým v poločase už 13:4.

Vstup do druhého dějství Radotínu vůbec nevyšel. Nejdříve nastoupily jeho hráčky na plochu pozdě a pak se za patnáct minut prosadil jen čtyřikrát. Naopak Infernu se začalo dařit. Jenže náskok LCC z úvodní části byl dostatečný, a tak se žlutomodří dostali jen na zkorigování v poměru 9:16.

I tak ale Radotín reagoval oddechovým časem, protože v nasazení viditelně povolil a bylo potřeba do zbytku zápasu znovu usměrnit výkon. Radotín už si vedení pohlídal a porazil Inferno 18:12.

  • FTVS Retro Team - LK Slavia Flamingo 11:5 (8:4, 3:1)

Slavia chtěla proti FTVS uspět. Čekal se dramatický duel, ale červenobílí se opět nesešli v ideálním počtu. Navíc v dresu domácích mělo dobrou motivaci proti bývalému klubu hned několik hráček. Například Brychcínová či Klimoszková. FTVS předvedlo kolektivnější výkon a Slavii porazilo v součtu 11:5.

  • LC Inferno - FTVS Retro Team 13:8 (8:5, 5:3)

V utkání Inferna s FTVS došlo na zajímavý souboj bývalých spoluhráček z Inferna. V jejím dresu zůstala Tereza Koubová, na druhé straně hrála Eva Chudlařská. Podobně napjaté bylo také utkání. FTVS třikrát vedlo a Inferno dokázalo vždy rychle odpovědět. Pak se role obrátila. Ještě ve 23. minutě byl stav nerozhodný 5:5, pak se ale utrhli žlutomodří. Koubová s Gründlerovou zařídily Infernu poločasové vedení o tři branky.

Po pauze se častěji do koncovky dostávalo Inferno, ovšem naděje FTVS držela brankářka Kordačová. Ještě deset minut před koncem snížila Vortelová svým čtvrtým gólem v utkání na 7:10, ovšem závěr opět vyšel domácím. Po několika neproměněných šancích se prosadila například i Martínková. Koubová sice tolik v koncovce nezářila, ale dobře jí zastoupily její spoluhráčky. Inferno si nakonec připsalo první letošní body do ligové tabulky po výhře 13:8.

  • LCC Radotín - LK Slavia Flamingo 13:3 (7:1, 6:2)

Uběhl jen týden a Radotín se opět střetl se Slavií. Po jasné výhře 21:1 se Radotín chystal v pozměněné sestavě na další výhru. V brance tentokrát zaskočila Jitka Slabá, na straně Slavie chytala Dřevíkovská. Jenže i tak postrádali červenobílí několik důležitých hráček, jako Urbanovou či Lucii Lejčkovou.

Radotín předváděl tradičně dobré kombinace a tvrdý presink na rozehrávku soupeře. To pramenilo v převahu LCC a poločasové vedení 7:1. Také po změně stran vypadal obraz hry velmi podobně. Radotín zvítězil nakonec hladce 13:3 a připsal si už čtvrtou výhru v řadě.

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód

Právě se hraje

 

Anketa

Časový limit
Celkem hlasů 136
Byli byste pro zavedení útočného času v NFLL?