Lacrosse > Mužský lakros > První zápasy NFLL již klepou na dveře

První zápasy NFLL již klepou na dveře

18.8.2020

První zápasy NFLL již klepou na dveře

(jnp) Již za necelé čtyři dny se dočká svého zahájení Národní fieldlakrosová liga. Hned v prvním zápase se v sobotu od 15:00 hod. v Radotíně představí domácí celek a obhájce titulu LCC Wolves, který poměří své síly s letošním jediným zahraničním účastníkem soutěže, vídeňskými Monarchs. Na tento zápas následně naváže utkání mezi dalším letošním aspirantem na přední příčky, týmem SKL Jižní Město a brněnskými Ravens.

V nedělních zápasech se mezi sebou utkají nejdříve „jižní sousedé“, a to týmy Ravens Brno a Vienna Monarchs, po kterém bude následovat šlágr kola a pražské derby mezi LCC Wolves a SKL Jižní Město. Nejen na toto utkání, ale též na všechna ostatní jsou proto všichni fanoušci srdečně zváni, neboť slibují více než napínavou podívanou.

První hrací víkend současně může mírně napovědět co do rozložení sil jednotlivých týmů v této sezóně. Poslední z účastníků soutěže, tým z Malešic, si však na svoji první prověrku bude muset počkat, když se do soutěže zapojí až v záříjové dohrávce prvního kola proti radotínskému obhájci titulu.

 

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 348

  • 1 18% 18%
  • 2 23% 23%
  • 3 20% 20%
  • 4 20% 20%
  • 5 20% 20%