Lacrosse > Mužský lakros > První semifinále v Malešicích jednoznačně ovládl LCC Radotín

První semifinále v Malešicích jednoznačně ovládl LCC Radotín

8.6.2016

foto: LCC Radotínfoto: LCC Radotín
foto: LCC Radotín
foto: LCC Radotínfoto: LCC Radotín
foto: LCC Radotín
foto: LCC Radotínfoto: LCC Radotín
foto: LCC Radotín
foto: LCC Radotínfoto: LCC Radotín
foto: LCC Radotín

(ps) V neděli večer nastoupili v malešické lakrosové aréně hráči Radotína v roli jednoznačného favorita. I díky značně prořídlé sestavě domácí TJ tuto roli jednoznačně potvrdili a kráčejí v klidu za další účastí ve finále ligy.

Když k dosavadním marodům týmu Malešic přibyl po čtvrtfinále ještě distancovaný Václav Černý, bylo již dopředu jasné, že se žádný zázrak konat nemůže.  A také se nekonal. Hráči LCC od úvodních minut nenechali nikoho na pochybách kdo je lídr tohoto sportu v ČR. Stav po první periodě v poměru gólů 5:0 a poměru střel 21:9 hovořil jasně. Snad jedině v rozhozech byli domácí schopni držet s hosty krok.

S postupem času a přibývajícími brankami na domácím kontě ubývala snaha hostů zvyšovat skóre. Výsledek poslední periody v poměru 2:1 pro Malešice tak spíše ukazuje na skutečnost dostatečného náskoku LCC, než na vzedmutí sil ke konci utkání. Ty už domácí hráči opravdu neměli.

Statistiky zde.

S ohledem na poměr sil, je téměř jisté, že Malešičtí tak ve středu v 19:00 zakončí v Radotíně sezónu, která sice herně nebyla vůbec špatná, avšak výsledkově jednou z nejhorších v třicetileté historii soutěže. Ukázalo se, že vrchol sezóny přišel na Memoriálu Aleše Hřebeského, kde tým dosáhl ve skvělé konkurenci na vynikající 6.místo. Poté už šla forma dolů a i díky značné marodce a jednomu gólu (více zde) to na lepší než 4. místo v letošní sezóně NBLL nebylo.

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 427

  • 1 19% 19%
  • 2 21% 21%
  • 3 19% 19%
  • 4 20% 20%
  • 5 20% 20%