Lacrosse > Ženský lakros > První ročník WILL ovládl radotínský tým Sexy Kočky - kopie - kopie

První ročník WILL ovládl radotínský tým Sexy Kočky - kopie - kopie

14.3.2010

(pur, ado) - Premiérový ročník soutěže Czech Women´s Indoor Lacrosse League (WILL) už má vítěze. V sobotu se jím v radotínské hale stal jeden z domácích celků - Sexy Kočky. Tento mladý výběr ve finále porazil FTVS Retro 18:15, třetí skončil další tým z Radotína, LCC Girlz.

Sobotní program začal semifinálovými duely. Hned ten první, mezi dvěma celky z Radotína byl velmi vyrovnaný. Sexy Kočky v základní části soutěže se zkušenějšími Girlz prohrály 11:17, v semifinále ale skončil zápas po základní hrací době nerozhodně 16:16. Po prodloužení se radovaly z postupu do finále Kočky, když nakonec zvítězily 23:20. Druhé semifinálové střetnutí bylo jednoznačnější. Tým FTVS Retro celkem hladce porazil Jižní Město poměrem 21:8.

Dále následovala utkání v bojích o 5. až 8. místo, která však byla poznamenána neúčastí celku FTVS Teen, který tak kontumačně prohrál nejdříve se Slavií a pak logicky i duel o 7. místo s Infernem. To totiž nejdříve nestačilo na juniorský radotínský výběr LCC Chicks, který pak vybojoval po výhře 17:14 pátou příčku.

Souboj o třetí místo svedl proti sobě zkušené domácí hráčky a Jižní Město, které se naopak prezentovalo výrazně mladší sestavou. Tým Girlz nakonec vyhrál 21:9 a mohl se radovat z umístění na stupních vítězů. Prestižní finále přilákalo do ochozů také řadu fanoušků. Sexy Kočky se s Retrem přetahovaly v napínavém duelu o vedení, ale nakonec soupeře udolaly 18:15 a staly se prvním vítězem WILL.

Na slavnostním ukončení prvního ročníku WILL byly zástupci firmy Prague Sports Jana Wolfová, Bohdan Fuka a Barbara Klimoszková. Vítězkám turnaje předali šampaňské a marcipánový dort s logem Prague Sports. Tato firma bude v letošním roce pořádat červnový a červencový turnaj Prague Cup a v budoucnu bude podporovat reprezetační tým ČR.

Výsledky WILL - zápasy o umístění:
Semifinále:
LCC Sexy Kočky - LCC Girlz 23:20 po prodl.
LC Jižní Město - FTVS Retro 8:21
zápasy o 5. až 8. místo:

FTVS Teen - Slavia 0:5 kontumačně
LC Inferno – LCC Chicks 9:17
o 7. místo:
FTVS Teen - LC Inferno 0:5 kontumačně
o 5. místo:
Slavia - LCC Chicks 14:17
o 3. místo:
LCC Girlz - LC Jižní Město 21:9
finále:
LCC Sexy Kočky - FTVS Retro 18:15

Konečné pořadí:
1. LCC Sexy Kočky
2. FTVS Retro
3. LCC Girlz
4. LC Jižní Město
5. LCC Chicks
6. Slavia
7. LC Inferno
8. FTVS Teen

 

 Fotografie z vyhlášení ve Fotogalerii

 

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 402

  • 1 19% 19%
  • 2 22% 22%
  • 3 19% 19%
  • 4 20% 20%
  • 5 19% 19%