Lacrosse > Mužský lakros > První polovina rozhodla. Wolves v domácím zápase přehráli Jižní Město

První polovina rozhodla. Wolves v domácím zápase přehráli Jižní Město

16.10.2021

Radotínští Wolves se po denním odpočinku opět dostali do akce. Tentokrát na domácí půdě vyzvali rivaly z Jižního Města.

Na první gól si diváci počkali dlouhých sedm minut, kdy se jako první prosadili hosté. Konkrétně se trefil Tobiáš Petrák, který si připsal první trefu v sezoně. Svou sbírku gólů rozšířil už po minutě a půl a v čase 8:40 poslal svůj tým do dvoubrankového vedení. Navýšit náskok se však mužstvu v černobílých dresech už nepodařilo – srovnání dvěma zásahy zařídil Lukáš Kučera, na něhož následně stejným počtem gólů navázal Jan Huleš, Jiří Košťál a Brian Witmer. Jednu branku navíc přidal Ondřej Stribelik a jediným, komu se podařilo narušit devítigólovou jízdu Wolves byl Michal Šamaj. První polovina následně skončila za stavu 9:3 pro domácí.

Další dvě periody se odehrály v zcela odlišném stylu, kdy žádný z týmů nezaznamenal delší bodovou sérii. Jižní Město během nich vstřelilo 10 branek a radotínský tým osm. Nejblíže vyrovnání se hostující celek dostal v čase 57:20, kdy ztrácel čtyři branky. Radotín si ale náskok pohlídal a zápas skončil za stavu 17:13 pro domácí tým.

Do brány se také dostali všichni čtyři brankáři. Nejvytíženějším byl jihoměstský Jiří Zadražil, který v ní strávil 52 minut a 27 sekund, během nichž čelil 48 střelám radotínského celku. Nejproduktivnějším hráčem byl pak s šesti kanadskými body (5+1) Jan Huleš.

Pozápasové hodnocení s Janem Dobiášem (LJM) a Matějem Kreslem (WOL) naleznete jako vždy na instagramu NBLL a fotogalerii z utkání zde

LCC Wolves vs. SK Lacrosse JM 17:13 (2:2, 7:1, 4:3, 4:7)

Foto a text: Kateřina Hrubá