Lacrosse > Mládež > První listopadové kolo JBLL

První listopadové kolo JBLL

18.11.2022

První listopadové kolo JBLL
První listopadové kolo JBLL

(jt) Třetí kolo letošní JBLL proběhlo o prvním listopadovém víkendu v Radtíně. V sobotu se utkali týmy ve věkových kategoriích U8, U10 a U12, které svými výkony musely všechny přítomné nadchnout a nastavily tak laťku pro své starší kamarády na neděli.

Po tradičně nadšených výkonech v U8 se do hry pustili hráči starších kategorií. V U10 byl nejdramatičtější souboj týmů LCC Ants Red a TJ Malešice, který po napínavém závěru skončil 4:2. Týmy v U12 pak nejednoho diváka překvapovaly svou kombinací. V neděli v kategorii U14 svým soupeřům zase o kousek bodově odskočily týmy Libuš/LCJM a LCC Meerkats a vypadá to, že se o nejlepší pozice v letošním ročníku utkají mezi sebou. V nejstarší kategorii U16 nejprve LCC Meerkats nestačili na tým SKL Jižní Město, aby následně potrápili své starší kamarády z LCC Foxes. Zápas LCC Foxes s SKL Jižní Město se stal poměrně jendoznačnou záležitostí ve prospěch domácího týmu.

Děkujeme za podporu společnostem Proormedent, Pinko a Foxlacrosseshop, které letošní ročník JBLL podporují.

Následující kolo nás čeká o prvním adventním víkendu v hale na Jižním Městě a je spojeno s vrcholem letošní boxlakrosové sezóny, Final Four NBLL.

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa