Lacrosse > Mužský lakros > První hrací kolo 2BLL přineslo přes 50 branek

První hrací kolo 2BLL přineslo přes 50 branek

12.9.2023

První hrací kolo 2BLL přineslo přes 50 branek
První hrací kolo 2BLL přineslo přes 50 branek

(jnp) V pražském Radotíně v neděli 10. září po několikaměsíční přestávce odstartovala nová sezóna druhé nejvyšší tuzemské boxlakrosové soutěže.

V zahajovacím utkání dalšího ročníku se za příjemného slunečného počasí utkal letošní nováček z Plzně, jež se utkal s Ravens Brno. Kádr plzeňských Old Dogs využil zkušenosti svých nejvyšší soutěží ostřílených hráčů, když si ve svém premiérovém zápase druhé ligy se soupeřem poradil při konečném skóre 13:8.

Druhý zápas letošního ročníku nabídnul očekávané pražské derby mezi domácími LCC Shadows a Rascals z Jižního Města. Druzí jmenovaní jak do tohoto zápasu tak do do nové sezóny vstupovali jako obhájce loňského vítězství z pozice favorita a rozhodně neměli v úmyslu nechávat nikoho na pochybách, jaké budou jejich ambice v nadcházející sezóně. Naopak domácí se chtěli pokusit odčinit nezdary minulé sezony, resp. konečné poslední místo. To se jim však navzdory nepopiratelné snaze nepodařilo, neboseť se papírové předpoklady potvrdily, a tak si první výhru v poměru 3:10 zapsali jihoměstší. 

Poslední utkání prvního hracího kola obstaral další nováček ze Zbraslavi s brněnskými Ravens. Jakkoliv zbraslavští loupežníci podali sympatický výkon, na zkušenější brněnské tento přesto nestačil, když první tři body si za výhru 5:14 do tabulky zapisuje právě celek z moravské metropole. 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 302