Lacrosse > Mužský lakros > Prodej voucherů na MS 2011 zahájen

Prodej voucherů na MS 2011 zahájen

29.9.2009

VV ČSML v souladu s usnesením Valné hromady ČSML zahajuje prodej voucherů na vstupenky na utkání Mistrovství světa v halovém lakrosu 2011 v Praze. Cena jednoho voucheru, který je vyměnitelný za pět vstupenek na jakákoliv utkání šampionátu, je 1000 Kč. Registrovaní členové ČSML jsou podle rozhodnutí VH povinni zakoupit dva vouchery. Prodej a distribuci zajišťuje Štěpán Suchánek, člen VV.

Je to jedinečná příležitost pro všechny, jak podpořit rozvoj lakrosu doma i v Evropě a jak malým dílem pomoci k úspěšnému průběhu světové akce, jejíž organizace nám byla svěřena.

Další informace najdete v příloze (Systém prodeje voucherů).

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
 • Proč takhle?

  Petr Tahal Ahoj, zdravím všechny lakrosáky. Byl by někdo (nejlépe z účastníků valné hromady) tak hodný a vysvětlil mi, jaké důvody vedly k rozhodnutí, že si každý člen ČSML musí POVINNĚ odkoupit dva vouchery? Připadá mi dost tvrdé takovým způsobem zatěžovat rozpočty klubů. Musím se přiznat, že nějak nevidím užitečnost tohoto kroku.

  • Aleš Oulehla Ahoj, nejlepší, kdyby ti to vysvětlil někdo ze zástupců Tvého klubu. Na VH to skutečně bylo odsouhlaseno zástupci všech klubů s tím, že kluby jsou zodpovědné za prodej Voucherů svým členům a jejich informování. Stalo se tak po žádosti šéfa org. výboru MS2011. Máš pravdu je to dost peněz, ale bez peněz MS nebude.

   • Petr Tahal No, co se týče našeho klubu nikomu není jasné, jak ty peníze budeme shánět. Klubová pokladna není zrovna plná, takže to prostě budou muset platit hráči z vlastní kapsy. A to jsem zvědav, kdo a jak to z nich bude lámat ;-).
    Díval jsem se schválně do zápisu z VH, který je tady na webu a o žádné částce se tam vůbec nemluví. To s tím nemá naprosto nikdo žádný problém?

Prosím vyplňte všechna pole!

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 402

 • 1 19% 19%
 • 2 22% 22%
 • 3 19% 19%
 • 4 20% 20%
 • 5 19% 19%