Lacrosse > Mužský lakros > Prodej voucherů na MS 2011 zahájen

Prodej voucherů na MS 2011 zahájen

29.9.2009

VV ČSML v souladu s usnesením Valné hromady ČSML zahajuje prodej voucherů na vstupenky na utkání Mistrovství světa v halovém lakrosu 2011 v Praze. Cena jednoho voucheru, který je vyměnitelný za pět vstupenek na jakákoliv utkání šampionátu, je 1000 Kč. Registrovaní členové ČSML jsou podle rozhodnutí VH povinni zakoupit dva vouchery. Prodej a distribuci zajišťuje Štěpán Suchánek, člen VV.

Je to jedinečná příležitost pro všechny, jak podpořit rozvoj lakrosu doma i v Evropě a jak malým dílem pomoci k úspěšnému průběhu světové akce, jejíž organizace nám byla svěřena.

Další informace najdete v příloze (Systém prodeje voucherů).

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
 • Proč takhle?

  Petr Tahal Ahoj, zdravím všechny lakrosáky. Byl by někdo (nejlépe z účastníků valné hromady) tak hodný a vysvětlil mi, jaké důvody vedly k rozhodnutí, že si každý člen ČSML musí POVINNĚ odkoupit dva vouchery? Připadá mi dost tvrdé takovým způsobem zatěžovat rozpočty klubů. Musím se přiznat, že nějak nevidím užitečnost tohoto kroku.

  • Aleš Oulehla Ahoj, nejlepší, kdyby ti to vysvětlil někdo ze zástupců Tvého klubu. Na VH to skutečně bylo odsouhlaseno zástupci všech klubů s tím, že kluby jsou zodpovědné za prodej Voucherů svým členům a jejich informování. Stalo se tak po žádosti šéfa org. výboru MS2011. Máš pravdu je to dost peněz, ale bez peněz MS nebude.

   • Petr Tahal No, co se týče našeho klubu nikomu není jasné, jak ty peníze budeme shánět. Klubová pokladna není zrovna plná, takže to prostě budou muset platit hráči z vlastní kapsy. A to jsem zvědav, kdo a jak to z nich bude lámat ;-).
    Díval jsem se schválně do zápisu z VH, který je tady na webu a o žádné částce se tam vůbec nemluví. To s tím nemá naprosto nikdo žádný problém?

Prosím vyplňte všechna pole!

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód

Právě se hraje

 

Anketa

Časový limit
Celkem hlasů 136
Byli byste pro zavedení útočného času v NFLL?