Lacrosse > Mužský lakros > Premiéra NBLL v nové hale na Jižním Městě

Premiéra NBLL v nové hale na Jižním Městě

27.10.2010

V neděli 24. 10. 2010 přivítalo Jižní Město hráče z Plzně ve své zbrusu nové hale. Na tribuny usedlo asi 90 diváků a zápas mohl začít. Plzeň vstoupila do utkání velmi aktivně, dobře bránila a pokoušela se o rychlé brejky. Ve druhé minutě se jí jeden povedl a zásluhou Hanzlíka se dostala do jednobrankového vedení. Poté ovšem přišla branková série Jižňáků, kteří 6 brankami v řadě otočili utkání ve svůj prospěch.

Druhá patnáctiminutovka měla podobný průběh jako ta předešlá, jen s tím rozdílem, že se více činili brankáři obou týmů. Jižní Město i tak navýšilo svůj náskok a po polovině to bylo 11:4. Zápas poznamenalo mnoho vyloučených, a tak se bohužel velmi kouskovala samotná hra. Rozhodčí udělili celkem 52 trestných minut.

V dalším průběhu zápasu se nic dramatického nestalo, takže si SK Lacrosse Jižní Město mohlo dokráčet pro druhé vítězství v letošním ročníku NBLL, díky nemuž se posunulo na 4. příčku. Plzeň je v aktuální tabulce na 7. místě se třemi body.

SK Lacrosse Jižní Město vs. LC Old Dogs Plzeň  20:5 (7:3, 4:1, 6:0, 3:1)