Lacrosse > Mužský lakros > Překvapení na radotínském sněhu

Překvapení na radotínském sněhu

22.3.2013

Přesně po týdnu zavítali slávističtí hráči opět do Radotína, aby tentokráte změřili své síly s  mužstvem LCC Wolves, v zápisu vedeném jako hosté.

Slávistům, namlsaným předchozím vystoupením proti LCC Radotín, však připravili radotínští mladíci svým bojovným výkonem nepříjemné překvapení. Dlužno dodat, že utkání se, navzdory blížícímu se jaru, hrálo v ne zcela lakrosu přejícím počasí, díky kterému se hřiště za hustého sněžení podobalo spíše kluzišti a hráčům obou týmu tak jejich pohyb dost znesnadňovalo či v některých případech až znemožňovalo.

Jako první se v utkání prosadili radotínští Wolves, skóre zápasu se pak střídavě přelévalo z jedné strany na druhou. Slavisté se, jako v poslední době již tradičně, opět nevyvarovali trestu za příliš mnoho hráčů na hřišti, a i proto tak do kabin o druhé přestávce odcházeli po matném výkonu se zaslouženým jednobrankovým mankem za skóre 3:4.

Do třetího dějství nastoupili oba týmy v odhodlání strhnout vítězství na svoji stranu. Zvýšená aktivita domácích se však na celkovém skóre výrazněji neprojevila, a ačkoliv třetí periodu vyhráli Slávisté v poměru 3:1, zápas zdaleka rozhodnut nebyl.

V posledním dějství se totiž slávističtí střelci až na jedinou výjimku odmlčeli a vzhledem k tomu, že po několika samostatných únicích pokořili radotínští slávistického brankáře Tomáše Pelikána hned pětkrát, mohli se po závěrečné siréně radovat hráči hostujícího týmu.

Slavisté tak v utkání nenaplnili roli papírových favoritů a prohráli s radotínskými Wolves v poměru 7:10.

Jan Přib 

 

 

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 434

  • 1 19% 19%
  • 2 21% 21%
  • 3 19% 19%
  • 4 20% 20%
  • 5 20% 20%