Lacrosse > Představujeme firmu Bison Sportswear, nového partnera České lakrosové unie

Představujeme firmu Bison Sportswear, nového partnera České lakrosové unie

Představujeme firmu Bison Sportswear, nového  partnera České lakrosové unie

(mz) - V předchozích dnech ČSML spolu s ČLU uzavřely jednání o spolupráci s firmou Bison Sportswear, výrobcem sportovních dresů.

Firma BISON patří k předním evropským dodavatelům sportovních dresů. V jejím sortimentu je více než 6000 barevných odstínů a kombinací dresů, které dodává svým zákazníkům ve více než patnácti zemích EU. Hlavní výrobní náplní je výroba dresů a sportovního textilu pro všechny sporty, nezanedbatelná je také výroba výstroje a masek pro brankáře ledního hokeje.

Firma s více než třináctiletou tradicí a zkušenostmi patří k předním dodavatelům na sportovním trhu. Prezentaci lakrosových dresů vyráběných firmou Bison Sportswear budete moci zhlédnout během turnajů pořádaných v Praze v průběhu letošní sezóny. Českému svazu mužského lakrosu firma věnuje věcné ceny pro ocenění jednotlivců a družstev v pořádaných soutěžích. Můžete se těšit na sportovní tašky Adidas, sportovní láhve a iontové nápoje.

Speciální nabídka pro týmy registrované pod hlavičkou ČLU
Při objednání výroby sady dresů u firmy Bison Sportswear získá váš tým kromě bezkonkurenčních cen navíc výhodu přednostního servisu, kratších dodacích lhůt a možnost doobjednání výroby dresů již od 1ks.

 

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 93