Lacrosse > Mládež > Předposlední kolo JBLL

Předposlední kolo JBLL

23.2.2023

O víkendu 18.–19. 2. se ve sportovní hale na Jižním Městě konalo předposlední kolo juniorské boxlakrosové ligy, na kterou již na konci března naváže juniorská fieldlakrosová soutěž, která potrvá po zbytek školního roku.


Sobota byla věnovaná tradičně dětem do 8, 10 a 12 let. Jsme moc rádi, že kategorie nejmenších lakrosových nadějí se stále rozrůstá, tohoto kola se zúčastnilo již 6 týmů. Poprvé svůj tým v kategorii U8 postavilo domácí Jižní Město, jejichž děti hrály skvěle a vyhrály 3 ze 4 utkání. V kategorii U10 Malešice potvrdily dvěma výhrami svojí letošní suverenitu. Smíchov si dvěma výhrami upevnil druhou příčku. Zajímavější průběh sezóny a také vyrovnanější zápasy nabízí tento rok kategorie U12, kde boj o první příčku vedou týmy Radotína a Jižního Města. Právě pro Jižní Město byl tento turnaj klíčový a vítězstvím 5:2 nad Radotínem se vyhouplo na první příčku ligy a je velmi blízko celkovému vítězství o kterém se ale rozhodne až na posledním turnaji 4. března v Malešicích.

 

V neděli odehrály své zápasy týmy v kategoriích U14 a U16. Shodně po dvou vítězstvích si připsaly celky LCC Meerkats a LCJM/Libuš. Nejvíc bodů si připsal Tomáš Rozumek z týmu LCC Meerkats, vstřelil devět branek a přidal i jednu asistenci. V U16 LCC Foxes vyhráli obě svá utkání a v sezóně zůstávají neporaženi. Poslední kolo proběhne 5. března v Malešicích.

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 270