Lacrosse > Mužský lakros > Přátelský zápas pro ČR

Přátelský zápas pro ČR

29.8.2016 S týmem Hamilton Bengals po boji vítězně

Společné fotoSpolečné foto
Společné foto
Těsně před odjezdem na zápasTěsně před odjezdem na zápas
Těsně před odjezdem na zápas
Před zápasem v kabiněPřed zápasem v kabině
Před zápasem v kabině
Na tribuně
Na tribuně
Vystřídali nás profesionálovéVystřídali nás profesionálové
Vystřídali nás profesionálové

První "poturnajový" den strávili dopoledne naši junioři v hotelovém bazénu, aby odpoledne nastoupili k přátelskému zápasu s týmem Hamilton Bengals, hrajícím místní soutěž Junior B.

Přestože je náš tým po turnaji již patřičně opotřebovaný, snahou bylo se ukázat v co nejlepším světle. Důvodem byl fakt, že Hamilton Bengals je jeden z místních týmů, které projevily zájem o budoucí působení našich hráčů v jejich řadách. Tím bylo postaráno o patřičnou zápasovou motivaci. Přesto, nebo právě proto, nebylo vše optimální a projevila se určitá nesouhra. Důvodem byl ale jistě i fakt, že v sestavě již máme nějaké trhliny.

V utkání tým podrželi oba brankaři a vůdčí osobností byl Jáchym Plecháček, který na sebe bral zodpovědnost v důležitých fázích zápasu. Nikdo z hráčů nezklamal a zápas jsme nakonec dotáhli do těsného, ale vítězného konce.

Česká republika vs. Hamilton Bengals 10:9 (2:1, 2:3, 5:4, 1:1)
Branky/asistence: Plecháček 3/2, Havelka 2/1, Lavalle 1/0, Gottwald 1/0, Němec 1/1, Oulehla 1/0, Malinovský 0/2, Javorský 0/1, Fresl 0/1

Následovalo vystěhování z kabiny, kterou jsme pět dní obývali a od 19 hodin jsme zasedli do publika ke sledování finálového utkání profesionální MSL mezi místními Six Nations Chiefs  a Peterbourgh Lakers. Týmy jsou našlapány hráči světové úrovně a sledovat je byl úžasný zážitek, který nám oba týmy, ale zejména domácí, zprostředkovali. Ti od druhé třetiny utkání ovládli a hvězdám jako Grant Jr., Evans nebo Vinc nic nedovolili a jednoznačně zvítězili 8:1. Tím odvrátili vyřazení a serie se stěhuje za stavu 1:3 do Peterborough.

Zítra budeme mít již jen zábavný program v torontském Wonderlandu a pozítří odlétáme domů.

 

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 347

  • 1 18% 18%
  • 2 23% 23%
  • 3 20% 20%
  • 4 20% 20%
  • 5 19% 19%