Lacrosse > Ženský lakros > Letošní Prague Cup pro velké i malé - kopie

Letošní Prague Cup pro velké i malé - kopie

8.6.2012

Vzhledem k odstoupení Baggattaway Bees z reLAXed turnaje, a změně dostupnosti hracích ploch na sobotu, jsou v programu turnaje menší změny. Prohlédněte si aktuální stav na stránkách Prague Sports.

Prague Cup 2012 se nese ve znamení těsné blízkosti letošního ženského a mužského Mistrovství Evropy v Amsterodamu, zároveň bude ovšem i poslední ostrou prověrkou naší mužské reprezentace do 19 let, která se chystá na červencové MS ve finském Turku.

Ženský turnaj letos sice není velký, o to vyšší bude mít kvalitu. Po několika letech opět přivítáme tým z Japonska, tentokrát je to Kansai Youth, Ameriku zastupuje tradiční AIST. Oba tyto týmy prověří v zápasech českou reprezentaci a čtyřku doplní český výběr hrající pod hlavičkou Prague Sports.

Mužského turnaje se letos zúčastní sedm týmů: BIG 3 LAX (USA), Manchester Lax (ENG),
The Lofers´ (USA), AIST (USA), Česká reprezentace do 19 let, Česká seniorská reprezentace a mezinárodní Prague Sports Team.

Zároveň s hlavními turnaji proběhne ženský reLAXed Cup, turnaj v mini-fieldu, hraný se sedmi hráčkami v poli.

Podrobnosti o turnajích včetně rospisu zápasů a výsledků najdete na stránkách Prague Sports.

A ještě tu máme pozvánku pro malé a začínajíci lakrosačky a lakrosáky:

Rády bychom pozvaly vás, vaše děti i ostatní děti, které se chtějí seznámit s lakrosem na Dětský den s lakroskou. Přijdte v sobotu 16. 6. na hřistě SK Hostivař (vedle OC Park Hostivař). Od 14 do 17 hodin zde budou připraveny soutěžní disciplíny určené zejména pro děti základních škol, zúčastnit se však mohou i předškoláci. K dispozici bude malé občerstvení, nachystány jsou i ceny pro snaživé a šikovné děti, hlavní cenou je ipod.

Andula a Jani (Anna Dočkalová a Jana Wolfová)

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jaký formát má mít mužská soutěž sixes?
Celkem hlasů 207