Lacrosse > Interkros > Mezinárodní scéna > Poslední turnaj evropského poháru je za námi

Poslední turnaj evropského poháru je za námi

27.6.2017

O víkendu 24. a 25.6.2017 proběhl poslední letošní turnaj pod hlavičkou Evropského poháru, pořádaný v Maďarském Szombathely. Již XV.ročníku turnaje se zúčastnily týmy z Maďarska, Slovenska, Rakouska, Itálie a Česka. Systém turnaje každý s každým, ze kterého vyšel vítěz. 

Jako na předchozích turnajích, i zde se podařilo zvítězit českému týmu PS Bandits, kteří ve finále porazili těsně rozdílem jediné branky druhý český tým Warriors. Díky neúčasti týmu Bad Marienberg se PS Bandits po tomto turnaji stávají pro letošní sezonu vítězem evropského poháru, jehož vyhlášení proběhne v srpnu na Světových hrách v německé Bochumi. 

 

článek od vedoucího týmu Warriors, Tomáše Matějů:

Závěrečný turnaj evropské ligy se konal ve měste Szombathely v Maďarsku, za účasti dvou českých, dvou maďarských, jednoho slovenského, italského a rakouského. Hrálo se systémem každý s každým. I přes úmorné vedro podávaly všechny týmy nadprůměrné výkony. Ozdobou turnaje byl poslední zápas mezi Warriors a PS Bandits, kteří měli posily z německého týmu Bad Marienberg. Zápas skončil těsným vítězstvím týmu PS Bandits, kteří se museli v závěru utkání strachovat o výsledek zápasu. Konečný výsledek byl 10:9 pro tým PS Bandits.

V zápase proti týmu Vienna Ewoks byli nasazeni dva dorostenci: Ondřej Bosák a Martin Matějů a oběma dměma se podařilo skórovat. Týmu Ps Bandits gratulujeme k vítěztví v evropském poháru a všem týmům přejeme hodně štěstí do další sezony. 

Loading...

Mezinárodní scéna

Stránkování

12 3 >
 
 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 270