Lacrosse > Mužský lakros > Pojď studovat a hrát lakros v USA!

Pojď studovat a hrát lakros v USA!

3.10.2019

Pojď studovat a hrát lakros v USA!
Soubor:
tony_seaman_flyer.pdf
Formát:
pdf
Velikost:
329kB

Chtěl bys zkusit studovat v USA? A k tomu ještě hrát lakros? Skvělá šance právě pro tebe...

ČSML navázal spolupráci s firmou Universal Players Global CZ, která zprostředkovává studijní pobyty mladých českých sportovců ve věku 12 až 18 let na školách různého typu v USA. Její zástupci by se našim mladým hráčům, jejich rodičům, trenérům a dalším zájemcům rádi představili a seznámili je s možnostmi studijních pobytů v USA.

Za tímto účelem oslovili bývalého hráče, dlouholetého kouče, generálního manažera mj. Denver Outlaws a člena síně slávy Tonyho Seamana, aby působil jako patron této spolupráce a představil celý program.

Tony Seaman přijede do Česka o víkendu 19. a 20. října a představí se v sobotu v Brně v rámci kola NFLL a v neděli v Radotíně v rámci JBLL. Jím vedené semináře jsou volně přístupné – zveme především mladé hráče (věk 12 až 17 let), rodiče, trenéry, ale i další zájemce.

Program seminářů:
sobota 19. října od 13.00 hod. v Brně, Boby centrum
neděle 20. října od 13.00 hod v Praze, Sokolovna Radotín

V neděli po skončení turnaje JBLL v Radotíně Tony Seaman uspořádá od 18.00 hod. do 19.00 hod. na zdejším hřišti krátký kemp pro zájemce ve věku od 14 do 17 let.

K účasti na kempu a seminářích se registrujte zde. Podmínkou volného vstupu na oba semináře i kemp je vyplnění registračního formuláře.

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 302