Lacrosse > Mužský lakros > Pohár starosty Prahy 11

Pohár starosty Prahy 11

23.1.2016

Pohár starosty Prahy 11

Je to tu – dnes začíná tradiční box lakrosový turnaj v hale na Jižním Městě – Mayor‘s Lax Cup, neboli Pohár starosty Prahy 11!

Turnaj otevře v pátek ve 14.35 hod. domácí družstvo LC Jižní Město proti mladíkům z LCC Wolves a vše vyvrcholí finálovým zápasem v neděli 17.15 hod. Na turnaji se nám představí 11 týmů z různých koutů Evropy – namátkou zmiňme například švédské Helan Går nebo tradiční Deutschland Adler. Kromě turnajových klání se můžete před finále těšit na exhibiční zápas našich nejmenších.

Stejně jako loni budete moci sledovat výsledky online na webových stránkách turnaje, aktuální informace na facebooku turnaje a novinkou je živý přenos vysílaný na YouTube.

Kdo by preferoval osobní návštěvu, tak má v pátek vstup volný. O víkendu bude jednodenní vstupenka za 30 Kč a celovíkendová za 50 Kč. Děti mají vstup zdarma po celou dobu trvání turnaje.

I letos nad turnajem převzal záštitu starosta Prahy 11 Ing. Jiří Štyler. Děkujeme také našim sponzorům a partnerům, kterými jsou rodinné centrum Čtyřlístek, Stockist, Proormedent, AW-DEV, Prague Sports, Exize, FoxLacrosse Shop či Jihoměstská Majetková. Děkujeme za Vaši přízeň.

Těšíme se na Vás!

Jak se k nám dostat - klikněte zde

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 302